• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fırat Kardeşler Unlu Mamüller

Adres :

Abdulhamit 4.ncü Sokak Özşirinevler B Blok No: 13 Dadaşkent/erzurum Erzurum » Aziziye(Ilıca)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Fırat

E-Posta Adresi :

fatih.firat25@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (505) 025 57 70

Whatsapp 2:

0 (505) 025 57 70

Gündelik gıda tüketimi için unlu mamuller en çok tercih edilen hızlı seçeneklerden birini oluşturmaktadır. Özellikle sıcak börek tercihleri, poğaça ve lavaş gibi unlu mamuller her gün tercih edilen gıda ürünleridir. Atıştırmalık, kahvaltılık veya ana yemek için tercih edilen bu ürünler birçok önemli çeşit oluştururken, Anadolu'nun dört bir köşesinden özel tarifler sağlamaktadır.

Fırat Kardeşler Unlu Mamuller olarak size her sabah kaliteli ürünler sunmak için organik malzemeler ile ve tereyağı ile üretim gerçekleştiriyoruz. Bu sayede kullandığımız malzemeler ile önemli lezzetler oluştururken, ev mantısı, kıymalı börek, peynirli börek, baklava ve sultan tatlısı gibi çeşitler ile Erzurum pasta ve pastane sektörü içerisinde en çok tercih edilen işletme olarak biliniyoruz.

Sabah kahvaltısı için güne erken başladığınız zamanlarda işletmemize uğrayarak, organik tereyağlı ve lezzetli ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Öğlen saatlerinde veya gün içerisinde misafir ağırladığınız özel günlerde firmamıza ulaşarak kurabiye, baklava, börek ve kete gibi siparişler gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hem iş yerinizde hem evinizde bu lezzetli ürünleri 365 gün boyunca rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Her zaman sağlıklı, uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir ürünlere ulaşmak için firmamızı tercih eden müşterilerimiz özel tariflerimizin güvenli lezzetine ulaşmaktadır. Erzurum Aziziye ilçesinde yer alan işletmemiz sayesinde gündelik olarak ekmek çeşitleri ile de hizmet veriyoruz. Taze ve kaliteli ürünleri uygun fiyatı ile satın almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR