• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fırtına Elektrik

Adres :

Egemenlik Mahallesi 6107/5 Sokak No: 3/a Işıkkent ( Beyşehir Kamyon Garajı ) İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Dut - Ali Çatmadaş

E-Posta Adresi :

ahmet_dut@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 282 42 85

Whatsapp 2:

0 (533) 431 91 92

Arıza ve bakım uzmanı Fırtına elektrik birmilyonnokta.com üyesidir. Elektrik ve elektronik cihazlar bakım ve onarım ister. Bunun için doğru bir ustanın eline teslim edilmesi gerekir. Cihazların dillerinden anlayan ve kullanımını en iyi şekilde yönlendirebilen kişiler ustalardır. İşinden uzman ustalar elektronikler konusunda hayatımızı kolaylaştırır. Arızalarda başvuracağımız ilk ve güvenilir adres ustalar olmalıdır. Kurulum için başvurulması gereken yer yine aynı adres olmalıdır. Yaptığınız kişisel müdahaleler kötü sonuçlar ortaya çıkarabilir. Cihazların ömrünün kısalmasına veya tamamen kullanışsız hale gelmemesine neden olabilir. Doğru müdahaleyi işi bilen kişilere bırakılmalıdır.

Firmamız acil arızalarınızda, cihaz kurulum ve bakımınızda usta bir bakış açısıyla işini ortaya koymaktadır. Her türlü teknik arızaya karşı donanımlı ve tedbirli bir ekip çalışmasına sahiptir. Yapılan işlemler sonucunda, işinin takipçisi olmaktadır. İş güvenliği konusunu esas alarak doğru bir çalışma ortaya konulmaktadır. Güvenilir ve işinin erbabı ustalar ile çalışma ayrıcalığına sahip olmak isteyen herkesin, tercih edebileceği bir firma özelliği taşımaktayız.

İzmir elektrik elektronik alanında güvenilir bir firma özelliği taşımaktayız. İşinin takibini yapan, ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir çalışma sistemi ortaya koymaktayız. Acil durumlarda telefonla iletişime geçtiğinizde hızlı bir şekilde yanınızda olmaya çalışıyoruz. Kısa sürede sonuca ulaştırılan çalışmalar ile pratik bir çözüm sunmaktayız. Çözüm odaklı çalışmalarımız aynı zamanda ekonomik fiyatlandırmalar içermektedir. İşinin ustası kişiler tarafından yönetilen sistemimizden faydalanmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR