• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fırtına Spor Kulübü

Adres :

Hacı Ali Mah. Şehit Numan Dede Cad. No: 26/b Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Sarmusak - Burak Can Işık

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 350 57 57

Sağlıklı ve enerjik yaşamı kendine prensip edinenlere sunduğu sayısız hizmetleriyle tanınan Fırtına Spor Kulübü, birmilyonnakta.com üyelerinden biridir. Yaşam kalitesini her daim artıran spor birçoğumuzun hayatında özel bir yere sahiptir. Özellikle son zamanlarda hayatımızın ayrılmaz bir parçasına dönüşen sporun, doğru yapıldığı zaman faydaları saymakla tükenmez. Sağlığınıza, yaşam tarzınıza ve yaşınıza uygun en doğru spor çeşitlerini sunan kulübümüz, Kocaeli spor alanında istek ve taleplerinizi tam anlamıyla karşılamaktadır.

Spor salonumuzda kadınlara özel spor alanlarımızın mevcut olması kadınlarımızın rahat bir şekilde istedikleri sporla ilgilenmelerine imkan sağlamaktadır.

Profesyonel sporla ilgilenenlere çeşitli dallarda hizmet veren salonumuz, çıktığınız yolda sizlere sonuna kadar destek vermektedir. Savunma sporları üzerinde daha çok yoğunlaşan mekanımız, bu alanda birçok spor türünü sizlere sunmaktadır. Tayland boksu olarak da tanınan, bir çeşit dövüş sporu olan muay thai dalında profesyonelleşmek isteyenlere deneyimli, dinamik eğitmenlerle dersler vermeye ve onları en iyi şekilde yetiştirmeye gayret etmekteyiz. Yumruk, diz, dirsek ve tekme darbelerinin kullanıldığı bu spor türünde dengeli bir şekilde dövüşmenin sırları öğretiliyor.

Başka dövüş sporlarını da yüksek profesyonellikle sunan salonumuzda ilgi alanınızı tam anlamıyla geliştirebilirsiniz. Yarış ve savunmayı bir arada sunan çok tercih edilen sporlar arasında bulunan kick boks eğitimi için de salonumuza müracaat edebilir alanında uzman eğitmenlerimizden ders alabilirsiniz. Tüm vücudu koordinasyonlu bir şekilde çalıştıran kick boks, son dönemin gözde sporlarından olmayı başarmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR