• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyoderman

Adres :

Tufanpaşa Mah. Turgut Özal Cad. Kamil Kara Apt. Altı No: 71/a Osmaniye » Kadirli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fizyoterapist Tuğba Karabıyık

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 688 99 32

Fizyoderman olarak sizlere her türlü derman olmaya çalışmak adına verdiğimiz hizmetin daha verimli olması için sizleri oldukça önemsiyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu yükselişin daha da yükselmesini her zaman umut ederek ilerleme çabamızı arkaya atmıyoruz. Donuk omuz tedavisi, golfçü dirseği tedavisi, sinir sıkışması tedavisi, eklem ağrısı tedavisi, bel fıtığı tedavisi gibi daha birçok noktada sizlere hizmet vermek için yapmanız gereken her şeyin oldukça iyi bir şekilde farkındayız.

Osmaniye sağlık alanında çalışan bizler olarak sizlere tavsiyemiz, işlemlerinizi kendi usullerinizler yapmamanızdır. Bazen sorunları kendi yöntemleriyle çözmeye çalışan kişilere şahit oluyoruz ve bu şekilde yapmaya çalışırken büyük sorunlar oluştuğunu da görebiliyoruz. Dolayısıyla bizlerden yardım alarak ilerlemeniz her zaman daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca bizlerden destek alarak ilerlemeniz daha hızlı çözümlere de yol açmış olacak ve memnuniyetinizi daha kolay bir şekilde de kazanmış olacağız.

Fiziksel olarak dirayetli olmak her zaman önemli bir konu olmuştur. Bazen nokta atışı tedaviler gerektiği günler olabiliyor. Onun için her zaman arayabileceğiniz, yardım alabileceğiniz bir işletmenin iletişim numarası yanınızda bulunursa çok iyi bir tedbir olacaktır. Devamlı olarak hizmet alacağınız bir işletme olmak istiyoruz ve bunun için yanınızda olduğumuz süre zarfında bütün sorunlarınızı çok kolay ve hızlı bir şekilde çözmek istiyoruz. Kaybedilince bir daha gelmeyen bir durum haline dönüşebiliyor dirayetimiz ve bunu kaybetmeniz için her zaman yakınınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR