• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyoelmalı Sağlıklı Yaşam Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi

Adres :

Yeni Mah. Pir Abdal Musa Cad. Dua Yokuşu Altı Ekomini Market Karşısı Aktaş İnşaat No: 19/c Antalya » Elmalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fizyoterapist Hatice Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 681 13 61

Fizyoelmalı Sağlıklı Yaşam Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi olarak sizlerin yanında olduğumuz her an faydamızın ileriye dönük büyük değişimler yarattığını ve bize daha da istekli bir enerji eklediğini biliyor ve ona göre yolumuzu çizip birmilyonnokta.com üyesi olarak bir hizmet sunuyoruz. Eklem ağrısı tedavisi, çapraz bağ tedavisi, migren ağrısı tedavisi, donuk omuz tedavisi gibi daha birçok hizmeti sizlere sunuyor ve bunun artışını sağlamak adına her yolu deneyerek ilerleyip iletişim ağımızı çok güçlü bir şekilde geliştiriyoruz.

Antalya sağlık sektöründe verdiğimiz hizmetten faydalanırken birçok noktaya dikkat etmeli, araştırmalı ve uzman kişilerden destek almalısınız. Kendi yöntemlerinizle çözüme ulaşmaya çalışmanız sizlere ileriye dönük büyük sorunlar oluşturabileceği için yetkili kişilerle işinizi halletmeniz ve sorunlarınızı çözmeniz daha uygun bir adım olacaktır. Birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Mesela bel ağrıları birçok sebep doğrultusunda gelişebilir ve bunun nedenini iyi saptayabilmek ise bizim uzmanlık alanımızdır. Dolayısıyla bunu deneyimlemek sizin elinizde.

İyi bir destek aldığınız taktirde faydasını olabildiğince kısa bir sürede görmeniz oldukça olası bir durum. Tedavi süreleri kişiden kişiye ya da sorundan soruna değişebiliyor ancak nihai sonuca oluşma noktasında verdiğimiz çaba hiçbir zaman değişmiyor ve en adapte bir ilerleyişle sizlere uzman teknikler sayesinde memnun kalacağınız hizmetler sunuyoruz. Bunun değişmemesi için çok disiplinli bir duruş sergiliyoruz ve güveninizi kazanmak adına ne gerekiyorsa layığıyla gerçekleştiriyoruz. Sağlıklı bir hayat diliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR