• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyofiplus

Adres :

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No: 109/g B2 Blok D: 12-9 İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Hırkalıoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 318 31 51

İstanbul sağlık sektöründe faaliyet gösteren Fizyofiplus birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Fizyoterapi, çeşitli rahatsızlıklar ve gündelik hayatta sık sık karşılaşılan sorunları çözmek için kullanılan bir tedavi metodudur. Günümüzde, bilgisayardan çalışmanın daha fazla hayatımızda yer edinmesiyle oturma ve duruş bozuklukları oluşmuş ve dolayısıyla bazı rahatsızlıklar ortaya çıkmıştır. Duruş bozukluğu, bazı kas ve eklem ağrılarının gündelik hayata yerleşmesine ve kişilerin hayat kalitesinin düşmesine neden olur. Bu rahatsızlığın çözümünü fizyoterapide bulmak mümkündür.

Firmamız, uzman ekibiyle sadece duruş bozukluğu sorunlarını değil birçok sebepten kaynaklanan rahatsızlıkları da tedavi etmektedir. Bu rahatsızlıklar, doğuştan olanlar ile ani travmalar ile gelişen arasında değişmektedir. Uzman ekibimiz tüm bu sorunlarla hassasiyetle ilgilenmektedir. Kliniğimizde uyguladığımız bazı işlemler arasında boyun ve bel fıtığı, skolyoz, postür düzeltme, menisküs ve diz problemleri, kas yırtıkları, sporcu rehabilitasyonu, kas ve eklem ağrıları ve sinir sıkışması tedavileri gösterilmektedir. Bu sorunlara yönelik uyguladığımız tedavilerden ayrı olarak kasların dayanıklılığını ve sağlıklı yaşamı perçinleyen pilates egzersizlerini de kliniğimizde uzmanlarımızın yönlendirmeleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul sağlık sektöründe hizmet veren firmamız, uzman ve deneyimli ekibiyle hastalar ve danışanlar ile titizlikle ilgilenmektedir. Sorunlara yönelik uygun tedaviler uygulayarak hastalarımızdan olumlu dönüşler aldığımız için gururlu ve mutluyuz. Hastalarımızın sorunlarını etkili bir şekilde çözmeye devam etmek için kendimizi bilimin ışığında geliştirerek en iyi hizmet ve tedaviyi vermeye gayret gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR