• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyofirst

Adres :

Orta Mahalle İşler Caddesi No: 59 Kat : 3 Daire: 8 Antalya » Serik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güngör Durmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (501) 368 24 48

Antalya’da sağlık sektöründe hizmet veren Fizyofirst birmilyonnokta.com sitesinin üyelerindendir. Bazı cerrahi müdahaleler sonrası iyileşme sürecini desteklemek veya oluşan sorunun cerrahi müdahale gerektirmemesi için fizyoterapiye başvurulmaktadır. Fizyoterapi, her iki durumda da hastaların uzman ekiplerin müdahalesiyle önemli sonuçlar alabildiği bir tedavi yöntemidir. Bu nedenle, hastaların problemlerinin kritik evrelerinde uzman kliniklere başvurmaları hastalıklarının seyri açısından önem arz etmektedir.

Fizyofirst adlı firmamız, hastalarla titizlikle ilgilenmektedir. Firmamızda sağlık konusunun ufak bir ihmale gelmeyeceğinin farkında olarak tüm süreci hassasiyetle yöneten uzman bir ekibimiz bulunmaktadır. Firmamız, hem çeşitli ani travmalar hem de zamanla oluşan sağlık sorunları ile ilgilenmektedir. Bu kapsamda omurga ve eklem hastalıkları, yumuşak doku romatizmaları, ortopedik problemler ve nörolojik hastalıklardan kaynaklanan sorunlarda fizyoterapi uygulanabilir. Bu problemlere yönelik olarak firmamızda kuru iğneleme tedavisi, manuel terapi, bel ağrısı tedavisi ve kinezyolojik bantlama gibi yöntemlerle hastalara müdahale edilmektedir. Firmamızda sağlık sektöründe kullanılan en son ekipmanlar ile alanında eğitimlerini tamamlamış uzmanlarımız güvenli işlemler uygulamaktadırlar. Hastalarımıza en doğru yöntemi ve en iyi tedaviyi uyguladığımız kliniğimize gelerek sorunlarınızla ilgili detaylı bilgiyi uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

Antalya sağlık sektöründe firmamız, uzman ekibi ve son teknoloji ekipmanlarıyla hastalara dikkatli bir biçimde hizmet vermektedir. İlk önce sağlık sloganını çalışmalarına rehber edinen kliniğimiz, hastalarımızın sorunlarını kısa sürede ve kalıcı olarak çözmeye uğraşmaktadır. Bunun için bilim alanındaki yenilikleri takip ederek hastalarımıza en iyi tedaviyi sunmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR