• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyogel Fizik Tedavi

Adres :

Tepebaşı Mah. 648. Sok. No: 12/1 Mardin » Kızıltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fizyoterapist Mustafa Irmak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mistefairmak@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 028 12 17

Mardin / Kızıltepe de faaliyete geçmiş olan Fizyogel Fizik Tedavi merkezimize siz değerli müşterilerimizi bekleriz. Hayatımızın yoğun karmaşası, hareketsiz yaşam veya oturma şeklimiz bile vücudumuzda çeşitli ağrılar ve hastalıkları tetikleyebilir. Bu rahatsızlıklar fiziksel olarak yaşam kalitemizi düşürür. Bu tarzda rahatsızlıkların tespiti, tedavisi ve kontrolleri fizyoterapistler tarafından sağlanmaktadır. Yaşam tarzımızın bedenimize olan olumsuz etkilerini profesyonel fizyoterapistler destek sağlamaktadır. Merkezimizde çeşitli tedavi yöntemi ve masajlar ile sizlere yardımcı olmaktayız. Sizlerin ve bedeninizin fizyoterapi hizmetinizi vermek için hazır olan firmamız kapılarını sonuna kadar açmıştır.

Fizyoterapi yeterince geniş bir tedavi alanına sahiptir. Bunlardan bel fıtığı tedavisi, klinik masaj terapileri, hacamat tedavisi, eklem ağrıları tedavisi, manulterapi, ortopetik tedavi merkezi ve nörolojik tedavileri ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaç edindik. Fizyoterapinin sağlımıza oldukça fazla olumlu etkileri vardır. Dayanıklılığımızı arttırır, günlük yaşantımızın kalitesini arttırır, nefes alış-verişlerinizi düzenler, daha aktif bir birey olmaya destek olmaktadır. Fiziksel yönlerimizi kuvvetlendirerek bizleri hayata karşı daha sağlam durmamızı sağlar.

Kliniğimizde müşterilerimiz için değişik muayene ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Fizik tedaviye ihtiyaç duyan bütün hastalara deneyimli personellerimiz ile, en kaliteli hizmeti sunmak için titizlikle ve hassasiyetle çalışmaktayız. Kliniğimize başvuran hastalarımıza öncelikle alanında uzman doktorlarımız sorun tespiti yapmaktadır. Sonrasında tedavi sürecini detaylandırıp hastaya bilgi verilmektedir.

Fizik tedavi ve rehabilitasyonu sadece hastalık odaklı değil var olan sağlığı da korumaya yönelik olarak yapılan egzersizlerle desteklemektir. Fizik tedavi uygulanan kişinin yaşam kalitesini arttırmak ve korumak bizim temel hedeflerimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR