• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyolal Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres :

Kültür Mah. Akçam Sok. No: 37/a Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fzt. Zülal Ozan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 785 81 81

Fizyolal Sağlıklı Yaşam Merkezi profesyonel ekip çalışanları olarak en dirayetli yaşamın en uzman ellerde yürütülmesi gerektiği düşüncesini taşıyarak sizlere istediğiniz hizmeti sunmak adına tarifi zor bir emek veriyoruz ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bunu her daim başarma noktasında inatçı tutumumuzu hiçbir zaman bırakmıyoruz. Fıtık tedavisi, migren tedavisi, çapraz bağ tedavisi gibi vücudun her noktasında sergilediğimiz çabanın sizlere faydalı olması adına en iyi tekniklerimizle karşınızda buluyoruz. Bunu sizlere gösterip kanıtlamak istiyor ve kalitemizi belirtmeyi arzuluyoruz.

Düzce sağlık alanında verdiğimiz bu hizmet sorunu olan herkese hitap ediyor. Yaş ilerledikçe bazı sorunlar cereyan edebiliyor. Bun gibi durumların önüne geçmek için zaman kaybetmeden yol almanız sizler için daha mantıklı bir seçenek olacaktır. Çünkü tedavilerin gecikmesi sonucu birçok olumsuz sonuçla karşılaşabilir ve sıkıntılarınızın arttığını maalesef görebilirsiniz. Dolayısıyla uzman kişilerin yorumlarına ve önerilerine kulak vermeniz sizler için daha uygun bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor.

Attığınız her adımı bizimle atmanız ve bizim bilgimiz dahilinde ilerlemeniz gerekiyor. Yapılması gereken tedavileri öncelikle iyi bir şekilde nokta atışı tekniklerle çözümlememiz gerekiyor. Bunun için birçok değerli ekipman ihtiyacını da göz önünde bulundurduğumuzda bu gibi sorunların tedavisi kendi başınıza halletmekten uzak bir durumu teşkil etmiş oluyor. Onun için kendi çözümlerinizle de ilerlememeniz konusunda oldukça önemli bir uyarıyı da sizlere yapmak ve belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR