• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyoterapist Onur Demir

Adres :

Atatürk Caddesi Servi Mah. No: 219 Balıkesir » Bigadiç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Demir

E-Posta Adresi :

onur-fe-97@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 490 94 10

Birmilyonnokta.com üyesi olan Fizyoterapist Onur Demir, sağlıklı hizmetin adresidir. İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı düşük yaşam kalitesine sahip olur. Çeşitli kas ve kemik rahatsızlıkları, yaşanan kazalar, doğuştan gelen problemler ve birçok nedene bağlı olarak insanlar ağrılı bir sürece başlar. Kas ve kemiklerin ağrıması, uyuşukluk, hareket bozukluğu gibi birçok nedenden dolayı insanların yaşam kalitesi düşer. Fizyoterapi sayesinde insanların yaşam kalitesi daha iyi seviyeye çıkartılır.

Fizyoterapi hizmetinden her yaş grubu faydalanabilir. Fizyoterapi hizmetinden faydalanmak için öncelikle bireyin bir doktora danışması, sağlık kontrolünden geçmesi gerekir. Fizik tedavi merkezimizde bulunan doktorlar öncelikle her bireyin sağlık durumunu kontrol etmektedir. Bireyin sağlık kontrolü yapılır ve elde edilen sonuca göre bireyin rahatsızlığı tespit edilir. Ardından bireye uygulanacak tedavi yöntemi belirlenir. Bu tedavi yönteminin ne kadar sıklıkta ve ne kadar süreyle yapılacağı belirlenir. Ardından hasta için tedavi süreci başlatılır. Fizik tedavi sayesinde bireylerin yaşam kalitesi arttırılır. Fizik tedavi, bireyin ağrılarını hafiflettiği ve geçirdiği gibi bireyin hareketlerini de korumaktadır.

Balıkesir sağlık sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda insanların daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşama sahip olmasını sağlıyoruz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle en doğru sağlık çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu sayede insanların sağlıklı bir bedene sahip olmasına yardımcı oluyor. Tam donanımlı fizik tedavi merkezimizde işimizi özenle, dikkatle ve severek yapıyoruz. Hastalarımıza saygıyla ve ilgiyle yaklaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR