• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyoterapist Yakup Hasan Yutan

Adres :

Mezopotamya Mah. 332 Sok. Kutay Şato Trend Office Kat: 2 No: 5 Fizyoterapia Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Hasan Yutan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yakup.yutan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 038 58 91

Fizyoterapist Yakup Hasan Yutan, Diyarbakır sağlık sektöründe verdiği hizmeti birmilyonnokta.com üzerinden tanıtmaya devam ediyor. İnsanlar çeşitli nedenlere bağlı olarak fonksiyonel hareketlerini kaybedebilir. Çok küçük yaşta çocuklar da bu sağlık problemiyle karşılaşabilir ileri yaştaki bireyler de bu sağlık problemiyle karşılaşabilir. Çeşitli kas ve kemik rahatsızlıkları bireylerin yaşam fonksiyonlarını düşürmektedir.

Bireyler çeşitli kazalar ve yaralanmalar sonucunda hareket etmekte zorlanabilir. Bireylerin yaşadığı bu zorluk ise yaşam kalitesini düşürmektedir. Bireylerin fonksiyonel hareketlerinin düşmesinde doğuştan gelen rahatsızlıklar da etki edebilir. Yaşanan sağlık sorunlarının çoğu tedavi edilebilir. Fizik tedavi ile iyileşen ve yaşam kalitesi arttırılan insanlar daha rahat hareket etmektedir.

Bizler fizik tedavi merkezimizde bilgi ve birikim sahibi ekibimizle hizmet vermekteyiz. Fizik tedavi merkezimiz tam donanımlıdır. Öncelikle gelen hastalarımızı muayene ederek hastanın sağlık durumunu tespit etmekteyiz. Hastanın sağlık durumu doğrultusunda tedavi yöntemi belirleyerek tedavi planı oluşturmaktayız. Bel fıtığı tedavisi, boyun fıtığı tedavisi, eklem ağrısı tedavisi, duruş bozukluğu tedavisi gibi birçok rahatsızlığın tedavisi için çalışmaktayız.

Tam donanımlı merkezimizde her zaman daha iyi çalışmalarla hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Kendimizi bu alanda geliştirmeye ve daha iyi sağlık hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. İşimizi seviyor, büyük bir özenle yapıyoruz. Hastalarımızın tedavisi bittiğinde hasta memnuniyetini sağladığımız ve koruduğumuz için sektörde başarıyla anılıyoruz. Sizler de sağlık durumunuz hakkında bilgi almak, uygun tedavi yöntemini öğrenmek için fizik tedavi merkezimize gelebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler