• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyotire

Adres :

Fatih Mahallesi İstasyon Caddesi No: 49 Kat: 1 İzmir » Tire

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salman Kızıl

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 431 78 00

Sağlık sektöründe İzmir’de başarılı biçimde hizmet veren Fizyotire birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Fizik tedavi, bir bakıma kişinin fonksiyonlarını veya gücünü geri kazanma yöntemidir. Bu tedavi ile kişiler ani travma sonrası kaybettikleri fonksiyonları geri kazanabilir ve kişilerin yerleşmiş ağrıları azaltılabilir ve duruş bozukluğu düzeltilebilir. Bu önemli tedavi için alanında uzman kliniklere başvurulması gerekmektedir.

Fizyotire isimli firmamız, hastalara en iyi ve en doğru tedaviyi sunmaya dikkat eder. Hastalığın çeşidine ve seviyesine uygun olarak fizik tedavi kapsamında uygulamalar farklılık gösterdiği için alanında uzman ve deneyimli ekibe ihtiyaç vardır. Alanında eğitimlerini başarıyla tamamlamış deneyimli ekibimiz, hastalara en doğru şekilde müdahale ederek uygulamaların en kısa sürede etkili olmaları için uğraşır. Bu kapsamda uygulamalarımız arasında manuel terapi, bel fıtığı tedavisi, migren ağrısı tedavisi, boyun fıtığı tedavisi ve donuk omuz tedavisi yer almaktadır. Çeşitli hastalıklara yönelik uyguladığımız tedaviler hakkında daha fazla bilgi için kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Uzman ekibimiz, hastalara daha fazla yardımcı olmak için alanındaki gelişmeleri sıkı bir şekilde takip etmektedir.

İzmir sağlık sektöründe profesyonel hizmet sunan firmamız, hastalardan olumlu geri dönüşler almaktadır. Bu memnuniyet, ekibimizin yoğun ve titiz çalışmalarının ürünüdür. Hastalarımızın daha rahat ve ağrısız bir yaşama sahip olmaları için tedavinin her detayla ilgileniyoruz. Tedavilerden aldığımız olumlu sonuçların devamı için tüm ekiple kendimizi geliştirmeye tüm azmimizle devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR