• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Flash Oto

Adres :

Fevzi Paşa Mahallesi Hayri Batur Caddesi Küçük Sanayi Sitesi 1. Blok 12/7 Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Yaman

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 490 57 34

Whatsapp 2:

0 (543) 261 87 88

Flash Oto olarak birmilyonnokta.com adresinde üye olarak hizmet vermekteyiz. Oto tamir işlemlerinde uzun yıllardır süre gelen bir tecrübeye sahibiz. Bu sayede tamir ve servis işlemlerini en ustaca şekilde halletmekteyiz. Yıllardır sahip olduğumuz birikimle hizmet verdiğimiz için yaygın bir üne sahibiz. Bu ünümüzün asıl kaynağı ise işimize duyduğumuz sadakattir. Tüm tamir ve servis işlemlerinde elimizden gelen en iyi işi ortaya koymaktayız. Bu sayede sektörde işinin ehli bir firma olarak bilinmekteyiz. Sahip olduğumuz nitelikli personelimiz kendi alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sizlere güler yüzlü ve çözüm odaklı bir hizmet sunmaktayız. Bu nedenle piyasada gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek firmaların başında gelmekteyiz.

Tekirdağ oto servis ve tamirhane sektörünün öncü firmalarından biriyiz. İşimizi en doğru şekilde yapmaktayız. Aracınızda meydana gelen tüm problemler için bizi tercih edebilirsiniz. Özellikle kaza durumlarında ortaya çıkan otomotiv tamir işlerinde oldukça başarılıyız. Otomotivlerin fiziki yapısı uzmanlık alanımız olduğu için bu alanda olabilecek en iyi işi ortaya koymaktayız.

Kaporta düzeltme işlemlerine özel hassasiyet göstermekteyiz. Hasar onarımında en iyi ustalarla hizmet vermekteyiz. Aracınızda meydana gelen her türlü göçük ve deforme için bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca boya işlemlerinde de hizmet vermekteyiz. Fırın boya işlemlerinde veya bölgesel boyama işlemlerinde bizi tercih edebileceğiniz gibi boya koruma uygulamalarımızı da deneyimleyebilirsiniz. Bu sektörde sizlere uzun yıllardır hizmet verdiğimiz için bir hayli derin tecrübeye sahibiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR