• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fome Forktlit

Adres :

Mermerciler Sanayi Sitesi 1.caddesi Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muzaffer Ergüden

E-Posta Adresi :

muzaffererguden123@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 801 84 72

Whatsapp 2:

0 (545) 801 84 72

Whatsapp 3:

0 (534) 898 53 07

Fome Forktlit olarak İstanbul Beylikdüzü’nde faaliyet gösteren firmamız, yılların bilgi birikimi ve dinamik yapısıyla kalitenin merkezi konumunda bulunuyor. Kurulduğumuz günden bu yana sürekli kendisini geliştiren firmamız, en modern ekipmanlar ve en uzman personellerle çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul vinç ve forklift sektörünün en çok tercih edilen, en çok tavsiye edilen işletmesi olarak yoluna devam ediyor.

Fome Forktlit olarak önceliklerimiz müşteri memnuniyeti, uzman kadro, yenilikçi çözümler, kaliteli hizmet ve uygun fiyattır. Bu doğrultuda siz kıymetli müşterilerimizin istekleri, talepleri ve ihtiyaçları firmamızda özenle takip edilir. Tercihlerinize saygı gösterilir. İşlerinizi sizlerin yönetmenize izin verilir. Talepleriniz personellerimizin tecrübe ve bilgi birikimleriyle birleştirilerek ihtiyaçlarınız profesyonelce çözüme kavuşturulur.

Firmamız alanında uzman ve yetişmiş bir personel grubuyla faaliyet göstermektedir. Uzman kadromuz dinamik yapısıyla sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte, en yeni uygulama metotlarını ve ekipmanları bölgemiz halkıyla buluşturmaktadır. İşlerini büyük bir heyecan ve özveriyle yapmakta, kusursuz sonuçlar doğuracak çözümlere imza atmaktadırlar.

Kaliteli hizmetlerimiz ile işlerinizi en hızlı ve en sağlıklı şekilde çözümünü sağlıyoruz. En yeni makineler ve ileri teknoloji araçlar ile hizmet veriyor, uzman personellerimiz eşliğinde 7 gün, 24 saat aralıksız hizmet sunuyoruz. Yapı inşaat sektörü başta olmak üzere vinç ve forklifte ihtiyaç duyulan her alanda hizmet veriyoruz. En uygun vinç kiralama, forklift kiralama hizmetlerimizden yaralanmak için günün her anında hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR