• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

For-vet Veteriner Kliniği

Adres :

Şirinevler Mahallesi Abdulkadir Konukoğlu Caddesi C Blok No: 225/e Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Hüseyin Öztürk

E-Posta Adresi :

ozturkhuseyin962@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 666 23 74

Whatsapp 2:

0 (554) 930 24 73

For-vet Veteriner Kliniği, Gaziantep evcil hayvan sektöründe çalışan kliniklerden biri olarak birmilyon.com ailesinin üyesidir. Hayvanlar dünyaya anlam katan varlıklardır. Hepsi de birbirinden özel ve eşsizdir. Onların olmadığı bir dünyayı hayal edebilmek ise imkansızdır. Bizlerde onların özgür ve mutlu bir şekilde yaşayabilmeleri için yardımcı olmaktayız.

Alanında uzman veteriner hekimlerimiz evcil hayvanlarınızı çok yakından takip etmektedir. Düzenli olarak kontrollerinden aşılarına kadar her şey çok dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Aşılama işlemleri için doğru yerdesiniz. Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde kısırlaştırma işlemleri, kedi maması satışı, alo mama siparişi, pet kuaför hizmeti de yer almaktadır.

Beslenmelerinde mamanın rolü çok büyüktür. Bu nedenden dolayı sipariş vermede önce çok dikkat edilmelidir. Bizlerde bu noktada sizlere sunduğumuz çözüm önerilerimiz ile evcil hayvanınızın sağlığını koruma altına alabilirsiniz.

Tüyleri uzayan evcil hayvanların, tüylerinin kesilmesi gerekmektedir. Çünkü hem hareket etmelerinde sorunlar yaşanmasına neden olmakta hem de sıcak havalarda rahatsız etmektedir. Ancak uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. En küçük bir hareket büyük sorunlara neden olabilmekte ve canlarını yakabilmektedir.

Acil veteriner kliniği hizmetimiz ile de yaralanma vb. gibi durumlarda hemen getirebilirsiniz. Sorunun ne olduğunu anlayarak gerekli müdahaleleri yapmaktayız. Cerrahi operasyon gerektiren durumlarda da yapılmaktadır. Onlarında bir canlı olduğu ve rahatsızlanabileceği her zaman düşünülmelidir. Hem sahipleri olarak sizlere hem de evcil hayvan dostlarımız için çalışmaktayız ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR