• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ford Garege Ford Özel Servisi

Adres :

Sanayi Sitesi Kocaali Sokak No: 10 Söke Aydın Aydın » Söke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berkay Sarıçagıl

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 509 74 01

Whatsapp 2:

0 (538) 509 74 01

Tüm otomobil markalarını kapsayan servis seçeneğimiz, profesyonel ekibimiz ile Aydın Oto Servis ve Tamirhane sektöründe firmamız müşterilerimizi memnun etmek için çalışmalarına devam etmektedir. Araçlarınızın yedek parça, bakım, onarım gibi tüm faaliyetlerini ustalıkla gerçekleştiren firmamızda güvenilirlik esasımızdır. Yıllanmış tamir şekillerini bir kenara bırakan firmamızda modern araç gereçlerle kaliteli hizmet sunulmaktadır. En kaliteli yağlar kullanılmakta, performansı kanıtlanmış aküler ve daha birçok bakım malzemesi firmamız ekipmanları arasında yer almaktadır.

Teknolojideki ilerlemeleri yakından takip eden firmamız araç gereçlerini bu doğrultuda düzenlemekte müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. En iyi hizmeti düşük fiyatlarla müşterilerine sunan firmamızda müşteri memnuniyeti esastır. Araç bakımının sizler için dert olmasından imtina eden firmamız zamanın değerini bilmekte bu nedenle kaliteli hizmeti hızlı çözümlerle sizlere sunmaktadır. Zamanla araçlarınızda oluşabilecek sorunların teknik tüm kısımlarıyla ilgilenen firmamızda işinde uzman kadromuz ehemmiyetle çalışmaktadır. Güvenle teslim ettiğiniz araçlarınıza en iyi bakımı yapmakta, en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve işimizi profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.

Hizmete başladığımız ilk günden beri müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusunda devam etmekte bunun sonucunda da en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız. Müşterilerimizden aldığımız güçle kendimizi sürekli geliştirme ve yeniliklere açık olmayı ilke edinmiş durumdayız. Kurulduğumuz günden beri artan müşteri portföyüyle firmamız rakiplerine kendini ispat etmiştir. Sizlerde araçlarınızla ilgili sorunlarda firmamızda iletişime geçebilir, uygun fiyat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR