• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Form Psikoloji Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Adres :

Seyyid Ömer Mah. Kızılelma Caddesi No: 38/a Fındıkzade İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

leventsalgancak@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 874 68 35

Form Psikoloji Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Danışanlarımıza verimli ve nitelikli hizmetler vermeyi ilke edinmiş bir danışmanlık ve eğitim merkezi olarak hizmetinizdeyiz. Uzman desteği ile sizlerin ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz. Danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız ilk günden beri danışanlarımızın yaşam kalitesini yükseltmeye destek sağlıyoruz. Bireysel ya da aile, çift görüşmeleri yaparak danışanlarımıza nitelikli hizmetler sunmaktayız. Eğitim merkezi olmanın sorumluluğu ile titiz bir şekilde çalışmaktayız.

İstanbul danışmanlık olarak ilimizde danışanlarımızla buluşmaktayız. Ticari kaygıdan uzak özverili danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Sizlerin sorunlarını sabırla dinleyerek yaşam enerjinizi yükseltmeye yardımcı oluyoruz. Güler yüzlü ve uzman desteği ile sizlerin hizmetindeyiz. Her yaş kategorisinde danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. Çocuk, genç veya yetişkin danışanlarımıza şikayet ettikleri sorunlarla ilgili olarak yardımcı olmaktayız. Uyku problemi, ergenlik terapisi, sınav kaygısı, çocuk oyun terapisi ve daha pek çok problem için danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Hayatınızı olumsuz etkileyen durumlar için desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda bizler sizlere danışmanlık hizmetlerimizle destek oluyoruz. Ticari kazancın ötesinde danışanlarımızın hayatına olumlu dokunuşlar yapmak için ilk günden beri hizmet vermekteyiz. Daha iyi bir yaşam için önünüzdeki engelleri kaldırmada sizlere danışmanlık yapıyoruz. Hizmetlerimizin neticesinde olumlu dönütler aldığımız pek çok danışanımız mevcuttur. Sizler de onlardan biri olmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Sorunlarınızı ertelemeden ya da mücadele etmeyi bırakmadan önce bizimle iletişime geçerek ilk adımı atabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR