• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Foto Life 97

Adres :

Torbalı İzmir İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep İlgün

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 981 44 86

Whatsapp 2:

0 (505) 981 44 86

İzmir basın yayın alanında, bu yola çıktığımız günden bu yana sayısız müşterilerimizle çalıştık. Hepsinin yeri bizim için çok kıymetli. Ekip arkadaşlarımız ile olan uyumumuz, sizlere göstermiş olduğumuz kaliteli hizmet ve samimiyetimiz ile en özel günlerinizde bizi tercih ettiniz. Biz, sizden biri olduğumuz için, sizlerin mutluluğu ile mutlu olduğumuz için verdiğimiz hizmetin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ve değerli müşterilerimizin ilk tercih edeceği ekip oluyoruz.

Günden güne büyüyen Foto Life 97 ailesi olarak, yeni fikirlere açık, eğlenceli ve aynı zamanda iş disiplinine sahip, müşterilerimiz ile ilişkisini saygı çerçevesinde koruyan, her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendini geliştirmeye çabalayan ekibimiz ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Çektiğimiz video ve fotoğraflara ileride baktığınızda, hem yüzünüzde tebessüm olacak hem de bizlere tekrar teşekkür edeceksiniz. Yaptığımız çalışmaların kalitesi yıllar sonra da aynı kalacak. Yani doğallığını kaybetmeden zamanın her anında en güzel fotoğraflar ve videolar elinizde olacak.

Arka planın doğru seçilememesi, ışık açısının doğru ayarlanamaması, kalitesiz ve kesik videolar… Foto Life 97 ekibinde böyle hatalara yer yok. Ekibimize gönül rahatlığı ile işinizi güvenebilirsiniz. Çünkü yeterli bilgi ve donanıma sahip iş arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemli. Ailemize katılın ve en güzel anlarınızı birlikte ölümsüzleştirelim. Yüzünüzdeki tebessüme ortak olalım. En güzel karelerde buluşmak dileğiyle…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR