• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Foto Mert Akyazı

Adres :

Ömercikler Mah. Akyazı Balıkçı Sırası No: 20 Nostaljı Park Karşısı Akyazı Sakarya Sakarya » Akyazı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şevki Özbudak

E-Posta Adresi :

mert-digital@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 790 26 33

Fotoğraf bir sanattır. Yıllar geçse de en güzel anlarınıza ait anılarınız fotoğraf albümleriyle ölümsüzleşir. Bizler de tecrübelerimizi ortaya koyduğumuz işlerle kalitemizi resmiyete döküyoruz. İşimize sanatsal yaklaşımlar katıyor ve kendimizi farklı deneyimlerle sürekli geliştiriyoruz. Hafızanız her detayı hatırlamasa da, unutmayı istemediğiniz ve her daim hatırlamaktan mutlu olacağınız anlarınız fotoğraflarda kalıcı bir hal alır. Foto Mert Akyazı olarak, göz açıp kapatıncaya kadar hızlı geçen yıllar içerisinde unuttuğunuzu sandığınız en özel olayları, insanları, mekânları fotoğraflarla ölümsüzleştiriyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı tecrübe ve deneyim ister. Sakarya Basın Yayın sektöründe bu zamana kadar aldığımız sayısız düğün fotoğrafları çekimlerimiz sayesinde ihtiyacınız olan profesyonel hizmeti sunmaktayız. Ömür boyu sürmesi için çıktığınız mutluluk yolculuğunuzun ilk andaki resimlerini çekiyoruz. Ya da çocuğunuzun doğum, sünnet, mezuniyet vb. en güzel dönemlerine ait anılarınızı hafızalarda her dem taze tutuyoruz. Yıllar sonra bir gün fotoğraflara baktığınızda yüzünüzde hoş tebessümler bırakmak ve anılarınızı parlatmak istiyoruz.

Dış çekim, iç mekan çekimleri, vesikalık çekimi, biyometrik fotoğraf çekimi, kamera çekimi, ürün tanıtım çekimleri, düğün, sünnet ve diğer tüm özel günleriniz gibi fotoğrafçılık alanında ihtiyaç duyduğunuz her türlü profesyonel hizmeti sağlamaktayız. Uygun fiyat avantajları ve kaliteli bir hizmetle her türlü fotoğraf ve video çekimlerinize talibiz. Hikâyenize bir de bizim penceremizden bakmak için bizlere bir şans verin, biz de size her zaman bakmak isteyeceğiniz güzel pencereler açalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR