• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Foto Poyraz

Adres :

Ahmet Yesevi Mahallesi Burak Sokak No: 2 Nilüfer Bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cafer Temiz

E-Posta Adresi :

Cfrtmz1660@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 789 16 60

Whatsapp 2:

0 (553) 789 16 60

Foto Poyraz firmamız Bursa Nilüfer’de profesyonel fotoğraf ve video hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Geçen süre içinde birçok kurumun, şirketin, firmanın, evlenecek çiftlerin tercihi olmayı başarmış, geleceğe bırakılacak hatıralarda pay sahibi olmayı sürdürmüştür. Yılların bilgi birikimi ve deneyimini yenilikçi çözümleriyle birleştiren firmamız, teknolojiyi çok yakından takip etmekte, en iyi ve en yeni hizmetleri vermek için çalışmaktadır. Dinamik kadromuz aynı zamanda fotoğrafçılık alanındaki trendleri de yakından takip etmekte, en moda dekor ve pozlarla özel anların ölümsüzleştirilmesine aracılık etmektedir.

Bursa basın yayın sektöründe geniş hizmet yelpazesiyle öne çıkan firmamız, her ihtiyaca özel çözümler geliştirebilmektedir. Mükemmellik hedefiyle çıktığımız yolda her geçen gün daha iyiyi sunmak adına çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Talepleri ve hayalleri sonuna kadar dinliyor, güçlü altyapımız ve bilgi birikimimiz ile hayallerin çok daha ötesini hayata geçiriyoruz. Uzun vadeli iş birliğimizi karşılıklı güven üzerine kuruyor, çalışmalarımıza değer katmaya devam ediyoruz.

Her birisi alanında yetişmiş, deneyimli ve profesyonel çalışanlarımızla işlerimizi büyük bir hevesle yapmakta, güler yüzlü hizmet ayrıcalığıyla en güzel anlarınızı kayıt altına almaktayız. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek en son teknoloji makinalarımız ile harika çekimler yapıyoruz. Söz fotografçısı, profesyonel fotoğrafçılık hizmetleri, dış çekim fotoğrafçısı, nişan fotoğrafçısı, kına gecesi fotoğrafçısı, mezuniyet fotoğrafçısı ve diğer bütün profesyonel kamera hizmetlerini başarıyla yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR