• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Foto Şafak

Adres :

Müftü Mah. Tulumba Sok. No.10 Zonguldak » Karadenizereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Emir

E-Posta Adresi :

fotosafakeregli@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 341 62 74

Whatsapp 2:

0 (544) 316 13 74

Whatsapp 3:

0 (537) 596 52 86

Fotoğraflar, geçen her anın geleceğe taşınmasıdır. Hafızanızda yer alan anları gelecek yıllara taşımak ve korumak istiyorsanız fotoğraf karelerinden yardım alabilirsiniz. Günümüz şartlarında her insan rahatlıkla fotoğraf çekebiliyor. Fakat çekilen fotoğraflarda birçok ayrıntıya dikkat etmek gerekiyor. Aksi takdirde fotoğrafların kalitesi düşüyor. Foto Şafak olarak gerekli tüm detayları göz önünde bulunduruyor ve profesyonel çekimler yapıyoruz.

Yılların kazandırdığı bilgi ve birikimler doğrultusunda profesyonel fotoğraf çekimi yapıyoruz. Fotoğraf çekimlerinin etkili olması için hayal gücünün devreye girmesi gerekiyor. Poz ayarlaması, ışığın geliş açısı, arka plan seçimi, renk uyumu gibi birçok konunun üzerinde durulması gerekiyor. Biz, her müşteri için özel fotoğraf çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Biyometrik fotoğraf çekimiyle birlikte dış çekimleri ve stüdyo çekimleri yapıyoruz.

Foto Şafak ailesi olarak geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. İşimizi severek ve büyük bir özenle yapıyoruz. Her çalışmamızda eğleniyor, bu neşeyi müşterilerimize yansıtıyoruz. Nişan çekimleri, düğün çekimleri, bebek ve çocuk fotoğraf çekimleri, mezuniyet çekimleri gibi farklı konularda fotoğraf çekimi yapıyoruz. Aynı zamanda drone ile fotoğraf ve video çekebiliyoruz. Birçok fotoğraf stüdyosuna göre uygun fiyatlarla albüm oluşturuyoruz. Kendimizi geliştirmeye ve yeni çalışmalarla fark yaratmaya devam ediyoruz. Her zaman plan ve program doğrultusunda hareket ediyoruz. Yeterli ekibe ve malzemeye sahip olduğumuz için aynı süre içerisinde farklı çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz. Sizler de Zonguldak basın yayın sektöründe güvenilir bir fotoğrafçı arıyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR