• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Frenci Kenan Usta

Adres :

Karıt Sanayi Sitesi 4. Cadde C Blok No: 4 Karabük » Safranbolu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Yavuz

E-Posta Adresi :

oto.frenkenan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 792 82 18

Whatsapp 2:

0 (532) 276 15 72

Karabük oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren Frenci Kenan Usta birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Arabalar hayatımızda çok önemli bir role sahiptir. Hem günlük hayatta hem de iş hayatında bir yere gitmeyi kolaylaştırmaktadır. Zaman açısından da sağladığı avantaj ile de her geçen gün araba kullanan kişi sayısı da artmaktadır.

Trafikteki araç sayısı arttıkça kaza riski de artmaktadır. Bu yüzden arabaların bakımın düzenli olarak yaptırılması oldukça önemlidir. Bu durumun önüne geçilmesi için araçların belirli süreler ile muayeneden geçmesi gerekmektedir. Eğer bir araç muayeneden geçemiyor ise kullanılamamaktadır. Bizlerde sizlerin muayeneden geçebilmesi ve rahat bir şekilde araçlarınızı kullanabilmeniz için hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz içerisinde fren balata değişimi, oto fren bakım servisi, fren disk tornalama ve fren tesit yer almaktadır.

Alanında uzman kadromuz ve sahip olduğumuz tecrübe ile de frende yaşanabilecek bir sorunda da çözüm üretmekteyiz. Arabanın çalışma sistemi incelendiği zaman frenin fonksiyonu kritiktir. Sadece arabayı durduran bir parça olarak da düşünmekte yanlıştır.

Fren sistemleri genellikle benzer olsa da araçtan araca markadan markaya göre de değişiklikler olabilmektedir. Bu nedenden dolayı bir fren arızasında bu alanda iyi bir ustaya götürülmelidir. Çünkü sorunun tam olarak belirlenmesi ve çözümünde doğru olması gerekmektedir. Hem can güvenliği hem de aracın güvenliği için frenlere çok dikkat edilmelidir. Sizlerde böyle bir sorun yaşarsanız doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken ise sadece firmamız ile iletişime geçmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler