• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Frida Güzellik Merkezi

Adres :

Dereboyu Cad. Dere Sok. No: 10 İstinye İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Eker

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tugbaeker333@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 723 21 76

Whatsapp 2:

0 (531) 523 04 65

Güzellik ve kişisel bakım hizmetleri veren Frida Güzellik Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Hizmet verdiğimiz alanda müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz. Eğitimli ve uzman bir ekiple sizlerin ihtiyaç duyduğu güzellik ve kişisel bakım hizmetlerini sunuyoruz. Güzelliğiniz adına ne gerekiyorsa en yenilikçi uygulamalarla gerçekleştiriyoruz. Sektörümüzdeki hızlı değişimi, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz. Uzun ve kısa vadede sizler için en iyi güzellik hizmetleri veriyoruz.

İstanbul güzellik merkezi olarak ihtiyaç duyduğunuz pek çok hizmeti bir çatı altında sizlerin istifadesine sunuyoruz. Yalnızca güzelliğinize değil sağlığınıza da hitap ediyoruz. Güzellik ve kişisel bakım hizmetlerinin yanı sıra hacamat gibi uygulamalarımızla sağlığınızı önemsiyoruz. Güzellik merkezimizde hem kadın hem de erkekler için hizmet vermekteyiz. Sizlere; cilt bakımı, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, dudak renklendirme, gelin saçı modelleri, hacamat ve daha pek çok hizmet sunuyoruz.

Sizlere yaptığımız uygulamalarda kullandığımız ürünler birinci sınıf kalitede güvenilir ürünlerdir. Güzellik merkezi olarak tüm uygulamalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyetini her aşamada sağlamaktayız. Sizlere makul fiyatlarla hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Her dönem yenilenen kampanyalarımızla sizlere kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla alma imkanı sunmaktayız. Bir telefon kadar yakın olan güzellik merkezimizde tam donanımlı bir şekilde sizleri bekliyoruz. Güzellik ve sağlık hizmetleri verirken aradığınız güven ve memnuniyeti bulabileceğiniz en iyi adres olarak sektörümüzde faaliyet göstermeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR