• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fümka Toptan Perakende Gıda

Adres :

Soğanlı Mah. Setüstü Sokak No: 21 Dükkan 1 İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Çifci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fumkatoptangida@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 517 09 40

Firmamız, İstanbul/ Bahçelievler’ de alışveriş sektöründe faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için büyük çaba sarf eden firmamız, gün geçtikçe başarılarını katlamaktadır. Firmamızın temel çalışma prensipleri arasında koşulsuz müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Bu anlayışımız doğrultusunda firmamıza gelen tüm müşterilerimizle özel olarak ilgilenilmektedir. Güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz sizlere eşlik ederek avantajlı ürünler hakkında bilgilendirmektedir. Keyifli alışverişin tadını çıkarmanıza destek olmaktayız.

Müşterilerimiz ile karşılıklı saygı ve güvene dayalı bağlar oluşturduk. Bu bağlar zamanla daha da kuvvetlenerek bizleri diğer firmalardan ayıran en belirgin özellik haline gelmiştir. Müşterilerimize daha etkin ve verimli hizmet sunabilmek için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak yenilenmekteyiz. Firmamızın ürün yapısını, işleyiş yapısını güncelleyerek sizlere daha kaliteli hizmet sunmak adına gayret sarf ediyoruz.

Firmamız toptan ve perakende satışlarımız ile de oldukça adından söz ettiren bir kimliğe sahiptir. Türkiye’ nin her bölgesinden aldığımız talepler doğrultusunda sizlere hizmet sunmaktan büyük gurur duymaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz markalı ürünler dışında yöresel ve doğal ürünlere de yer vermekteyiz. Özellikle taze ve günlük gelen ürünlere artan talep ile birlikte organik ürünler için ayrı raf sistemi oluşturduk.

Fümka Toptan ve Perakende Gıda olarak siz değerli müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayacak online sistem ile karşınıza çıkmaktadır. Dilerseniz online sayfamızdan ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyerek sipariş oluşturabilirsiniz. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR