• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Furkan Sağlık Kabini

Adres :

Soğanlı Mah. 1. Kazanç Sok. No: 7/a ( Cumartesi Pazarı Yanı ) Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Doğan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 607 24 69

Furkan Sağlık Kabini firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bursa sağlık alanında hizmet veren firmamız Furkan Sağlık Kabini olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler büyük bir çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin sağlık alanındaki istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Firmamız sizlere birçok alanda birçok çeşitte hizmeti sizlere sunmaktayız. Firma olarak hizmet verdiğimiz alanın ne kadar önemli bir alan olduğunu bilerek sizlere hijyenik ve steril ortamlarda hizmet vermekteyiz.

Sizlere birçok farklı türde hizmeti sizlere sunan firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; pansuman, enjeksiyon, serum takma, kulak yıkama, tansiyon takibi, şeker ölçümü, kulak delme, piercing uygulaması, gebelik testi, kan grubu ve sünnet işlemleri gibi daha birçok hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler alanın da gerekli eğitimi almış ve profesyonel bir şekilde hizmet veren iş arkadaşlarımız tarafından sizlere sunulmaktadır. Sizlere merkezimizin sunduğu hizmetlerden bir diğeri ise evde sağlık hizmetleridir. Merkezimizde sunduğumuz hizmetlerden hepsini evlerinizde de talepleriniz halinde sizlere sunmaktayız.

Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bir unsur olduğu için firmamız sizlere günün her saati 7/24 sizlere hizmet verebilmekteyiz. Yine sizlerin memnuniyeti için sunduğumuz tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaktayız. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizlere irtibat yollarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR