• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gamemax İnternet Cafe

Adres :

Efendioğlu Sokak No: 8 Çerkezköy/ Tekirdağ Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Yücel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sanama1995@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 085 24 49

Oyun oynamak ve eğlenceli vakitler geçirmek bizlerin ruhsal olarak daha huzurlu bir yaşam sürmesinde büyük bir etkisi vardır. Sıkıcı olan vakitlerde bu eğlenceler eşliğinde hızlıca zaman geçirebilir. Yaşanılan her dönemde bu eğlence için uygulanan aktiviteler değişimi uğramıştır. İşte bu değişim ve gelişim sürecinde artık oyunlar sanal ortamlarda daha çok oynanmaya başlanmıştır. Bizlerde Gamemax İnternet Cafe olarak işletmemizde sizlerin bu sana eğlencelerinizi oynayabileceğiniz kaliteli e modern bir kurum aramaktayız.

Gamemax İnternet Cafe olarak Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu donanımsal desteği sunmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında kaliteli, sağlam, konforlu, rahat, temiz, her ihtiyacınızı karşılayabilen, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım gösteren hizmetler neticesinde Tekirdağ eğlence alanında halkımız tarafından tercih edilen modern ve sağlıklı işleyişe sahip bir internet cafe haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve seçkin konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere ulaştırılması adına Gamemax İnternet Cafe olarak sürekli kendimizi yenilemekteyiz.

İnternet cafe hizmetlerimiz kapsamında kaliteli ve sağlıklı çalışan modern bilgisayar donanımlarımız, konforlu oyuncu koltuklarımız, aktif olarak çalışan bilgisayar ek donanımlarımız ve uygun fiyatlar ile işleyen kurum yapımızdan sizlerde hizmetler alabilirsiniz. Bizler Gamemax İnternet Cafe olarak sizlere bu süreç zarfında profesyonel bir şekilde hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR