• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garage 35 Oto Tamir Yedek Parça

Adres :

8780/30 Sok. No: 10 Ata Sanayi Sitesi Çiğli / İzmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Baştaş / Ümit Aydın

E-Posta Adresi :

garage.35@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 395 62 94

Whatsapp 2:

0 (532) 721 14 24

Whatsapp 3:

0 (507) 395 62 94

Whatsapp 4:

0 (532) 721 14 24

İzmir oto servis ve tamirhane sektöründe, en profesyonel hizmeti en kaliteli kadro ile birlikte sizlere tek bir çatı altında sunuyoruz. Oto servis ve tamirhaneler arasında, İzmir içerisinde en çok tercih edilen bir firma olarak orijinal yedek parçalar ve ürünler ile hizmet sunuyoruz.

İzmir içerisinde BMW model arabanız için yedek parça satışı yapan kaliteli ve güvenilir bir firma arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Orijinal yedek parçalarımızın zenginliği ile sizleri bekletmiyor ve en kısa sürede profesyonel hizmet kalitesini yaşatıyoruz.

BMW tamircisi olarak hem yedek parça hem de tamir işlemlerinde 7/24 hizmet sunuyoruz. Diğer firmaların aksine bizlere her zaman ihtiyacınız olabileceğin farkında olarak 7 gün 24 saat hizmet kalitemizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Tamir servisimiz, BMW tamir ustalarımız tarafından verilmektedir. Bu araç modeli ile yakından ilgili olan ustalarımız, yılların deneyimini işlerine yansıtarak en kısa sürede aracınızın sorununuz anlar. Analiz aşamasının ardından sorunu çözmek için orijinal yedek parçalar ve diğer teknolojik tamir ekipmanları kullanılır. Sizlerde BMW marka aracınız için orijinal yedek parçaları hangi firmada bulacağınızı düşünüyorsanız eğer artık bulmuş bulunuyorsunuz.

Müşteri memnuniyetini esas alan bir firma olarak, kısa sürede büyük bir titizlikle aracınızın tamir ve bakım işlemini sağlıyoruz. En uygun fiyata sizler de BMW yedek parça ve tamir hizmeti almak istiyorsanız bizlere adres bilgimiz üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR