• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garage Car Wash

Adres :

Yavuz Selim Mah. İstanbul Cad. No.35 Esenler Metro İstasyonu Yanı Opet Benzinlik İçi Esenler İstanbul İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Metin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

adem_metin05@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 581 91 98

Whatsapp 2:

0 (546) 581 91 98

Whatsapp 3:

0 (531) 515 83 75

Whatsapp 4:

0 (530) 665 15 69

İstanbul’da hizmetlerini vermekte olan bir İstanbul otomotiv firması olarak bizler Garage Car Wash çatısı altında sizlere en iyi oto yıkama ve temizleme hizmetlerini sunuyoruz. Oto bakım sektörüne girdiğimizden beri her geçen gün daha da geliştirdiğimiz hizmetlerimiz ve tekniklerimiz sayesinde araçlarınızın ilk günkü görünümlerine tekrar kavuşmasını sağlayacak olan müdahalelerde bulunabiliyoruz. Son derece modern bir şekilde yıkama hizmetlerini vermekte olan firmamızda her zaman yenilikçi çözümler üreterek sektörün önde gelen firmalarından biri olarak sizlere destek veriyoruz.

Firmamızın hizmetlerini vermekte olduğu bölgenin İstanbul’un önemli noktalarından biri olması sebebiyle her ihtiyaç duyduğunuz anda en kısa sürede firmamıza gelerek araçlarınızın temizliği ve yıkanması için gerekli hizmetleri sizlerle buluşturabiliyoruz. Her zaman daha iyisine ulaşmanızı sağlamak adına çalışmalarına devam eden bir firma olarak teknolojinin getirdiği imkanlar doğrultusunda yıkama ve bakım ekipmanlarımızı günden güne yenileyerek sizler için en iyi hizmeti sunabiliyoruz.

Müşteri memnuniyetinde hiçbir koşul barındırmadan en yüksek memnuniyeti amaç edinmiş olan Garage Car Wash olarak bizler güleryüzlü hizmet ilkesinden taviz vermeden araçlarınızın hiçbir şekilde zarar görmediği temizleme süreçlerine dahil edilmesini sağlıyoruz. Araç bakımını kapsayan tüm temizlik ve yıkama çalışmalarının tamamında çok uygun fiyatlarla da destek almanızı sağlayıp bu sayede kusursuz bir çalışma ortaya koyabilmenizi de mümkün hale getiriyoruz. Kullanmakta olduğumuz ürünlerde de uzun süre bu ürünleri denemeye ve araçlarda kesinlikle bir sorun çıkarmayacağına emin şekilde hareket ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR