• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garage İstanbul Oto Aksesuar

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi 676 Sokak No: 85 Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fırat Meydan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 537 36 36

Garage İstanbul Oto Aksesuar birmilyonnokta.com üyesi olarak adından her geçen gün daha da fazla söz ettirmeye devam ediyor. Firmamız Antalya'nın en gözde oto aksesuar hizmeti veren firmasıdır. Oto ses sistemi, montajı, ses sisteminin satışı, araç kaplama, koltuk ve direksiyon kılıfı dikimi, kılıf satışı, araç farlarını parlatma, ayna değişimi ve daha birçok aksesuarı yenileme veya satışı yapmaktayız.

Otomobilinize adeta bir bebek gibi yaklaştığınızı biliyoruz ve bizler de aynı hassasiyetle yaklaşmaktayız. Hayallerinizdeki otomobili siz anlattıkça biz tasarlıyoruz. Tasarım sadece devasa yapılarda değil adeta yanımızda taşıdığımız evimiz olan otomobillerimizde de çok yönlü yapılabilmektedir.

Otomobilinizi dilediğiniz gibi değiştirip dönüştürebilirsiniz. Otomobilinize ait aksesuarları sık sık değiştirebilirsiniz ve bunu çok hesaplı yapmanın bir yolu da firmamızın uyguladığı eskiyi getir yeni al kampanyasından faydalanmaktır. Söz konusu otomobiliniz olunca hem kaliteli, hem yepyeni, hem çok tarz, hem de çok hesaplı aksesuarlar almak istersiniz. Antalya oto aksesuar olarak bizler aklınızdan geçen tüm bu noktaları dikkate alarak hizmet vermekteyiz.

Adeta yepyeni bir araca sahip olmuşsunuz gibi hissetmek için firmamızdan faydalanmayı ihmal etmeyin. Tüm bunları yaparken aynı zamanda dev indirimlerimizden faydalanmış da olacaksınız. Ne kadar hızlı bir şekilde bizi tercih ederseniz o kadar çok karlı olursunuz. Çünkü çekilişlerimiz olacak ve kazananın otomobilini belirlediğimiz bütçemiz ile baştan sona yenilemeye alacağız. Neden o şanslı kişi siz olmayasınız?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR