• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garage Seçkin Oto Yıkama Ve Kuaför

Adres :

Pendik - Yeşil Bağlar Mahallesi Başkent Cad. No27 Pendik İstanbul (şube 2)kartal- Cumhuriyet Mah. Adnan Kahveci Cad. No116 Kartal İstanbul (şube 1) İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayfer Kahya

E-Posta Adresi :

ayferkahyaa5@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 111 37 85

Whatsapp 2:

0 (537) 252 33 66

Whatsapp 3:

0 (553) 111 37 85

Oto yıkama alanında sizlere hizmet sunmakta olan firmamız, araçların iç ve dış yıkama işlemlerinde sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır. Oldukça başarılı oto kuaför olarak hizmet sunan firmamız detaylı iç ve dış yıkama ile detaylı motor yıkama işlemlerini başarılı bir şekilde yapmaktadır. Bu alanda en kaliteli hizmeti sunan firmamız başarılı bir şekilde sizlere hizmet sunmaktadır.

Araç yıkama konusunda uzman olan firmamız araçların iç ve dış yıkama işlemlerinde sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Özel ekipmanları ve temizlik malzemeleri ile araçlardaki birçok leke ve kirin çıkartılmasını sağlamaktadır. Her zaman araçların detaylı bir şekilde yıkanmasını sağlayan firmamız sizlere en başarılı hizmeti sunmaktadır.

İstanbul oto yıkama alanında kaliteli hizmet sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli personelleri ile araçlarınızın en iyi şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Araçlarınızın iç ve dış yıkama işlemleri yanında motor temizliği işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır. Araç motorlarının özenli bir şekilde temizlenmesi ve ilk günkü gibi olması firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Araç yıkama işlemleri yanında oto cila işlemleri ve çeşitli kaplama işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır. Araçlarınızın çok daha güzel görünmesi ve boya koruma gibi çalışmalar ile aracın korunması ve temizliğinin uzun süre devam etmesi konusunda gerekli çalışmaları yapmaktadır. Özellikle başarılı şekilde oto yıkama ve diğer konularda çalışmalar yaparak sizlere yıllardır kaliteli hizmetler sunmakta ve bunu sürdürmeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR