• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garaj Petrichor

Adres :

Tugay Yolu Caddesi Cevizli Mahallesi Sarmaşıklı Sokak No: 1 A Anadolu İş Merkezi Maltepe/istanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Yavuz - Cihan Yancı

E-Posta Adresi :

garaj.petrichor@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 436 56 37

Whatsapp 2:

0 (545) 957 84 69

Whatsapp 3:

0 (552) 436 56 37

Whatsapp 4:

0 (545) 957 84 69

İstanbul’un Maltepe ilçesinde hizmet vermekte olan Garaj Petrichor olarak bizler oto servis ve tamirhane firması olarak siz Maltepelilere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Özellikle araçların bakımını üstlenen deneyimli bir firma olarak bizler İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe parça temininden bakım ve onarım hizmetlerine kadar her noktada yanınızda olmaya devam ediyoruz. Her zaman siz tüketicilerimizin yararına bir çalışma anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren bir firma olan Garaj Petrichor olarak bizler müşterilerimizin memnuniyetine ve onların yararına olacak çalışmaları sürdürmeye büyük oranda özen göstererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterileriyle tam bir uyum içerisinde hizmet vermeye büyük önem vererek çalışmalarını devam ettirmekte olan bizler hizmet kalitemizde de müşteri memnuniyetinin sürpriz olmamasını sağlayacak olan çözümleri üretiyoruz.

Tüm araç markaları ve modelleri konusunda deneyim sahibi olan geniş bir ekiple yürütmekte olduğumuz çalışmalarda personelimizin tamamının gerektiği tüm durumlarda eğitim, seminer almasını da teşvik ederek sizlere verdiğimiz hizmetlerin kalitesinin daha da artırılmasını sağlıyoruz.

Uzman bakım ve onarım işlerini yapan personel kadromuzla birlikte aracınız için en iyi şartların oluşmasını sağlayıp ihtiyacınız olan tüm işlemlerin Garaj Petrichor çatısı altında tek bir noktadan karşılanmasını da mümkün hale getiriyoruz. Servis hizmetlerinin yanı sıra mekanik sorunlara da çözüm getiren bir anlayışla derinlemesine hizmet alabileceğiniz firmamızda kaporta ve boyaya ilişkin taleplerinize de cevap verebilecek uzman bir kadroyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR