• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garanti İş Motorlu Araçlar

Adres :

Mavikent Mah Şahinbey Sanayi Sitesi 135025 Nolu Sok No : 16/a Şahinbey/gaziantep Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Bozkurt

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 341 15 90

Whatsapp 2:

0 (538) 341 15 90

Bu zamanda güvenilir oto servis ve tamirhanesi bulmak sanırım zorlaştı. Büyük şehirlerde araç kullanımı arttıkça ihtiyaç doğrultusunda tamirhaneler de sayı olarak artıyor. Şehrimizde de araç kullanımı fazla olduğu için tamirhanelere ihtiyaç duyuluyor. Ama işlerini hakkıyla yapan kaç tamirhane var? Eğer şu an aklınıza Garanti İş Motorlu Araçlar firması gelmediyse anlaşılan bizimle tanışmamışsınız demektir. Gaziantep oto servis ve tamirhane alanında, adımızdan da anlayacağınız üzere en iyi hizmeti garanti biz veriyoruz. Sektörde bulunan diğer firmalardan önde olmamız sanırım yaptığımız çalışmaların ne kadar iyi olduğunun ispatıdır. Hizmetimizle sizleri memnun edebiliyorsak kaliteli işler başarıyoruzdur.

Firmamız motorlu araçlarınızın tamirini, bakım ve onarımını yapmaktadır. Ekibimizin her üyesi mesleğinde en iyilerden. Yılların kazandırdığı bilgi ve tecrübeleri ile sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek, takım çalışmalarına uyumlu ve işlerinde gayretli olmaları sunduğumuz hizmetin kalitesini arttırmaktadır.

Sizleri memnun edebilmek için yaptığımız çalışmalarda teknolojinin bize sunduğu imkanlardan yararlanarak hizmetimizi iyileştirerek daha verimli hale getiriyoruz. Özel servis olmanın tereddüdünü biz çoktan sizinle aştık. İşimizde büyük titizlikle çalışarak, sizlerin güvenini sarsmadan özenle bu yolda ilerliyoruz. Daha önce yaptığımız tamir, bakım ve onarım işlerinde ekibimizin kalitesini ve yaptığımız işlerin başarısını kanıtlamış olmamız, bizi gururlandırıyor. Biz bu sektöre başladığımız ilk günden beri emeğimizle buralara kadar geldik. Sizler buna şahit oldunuz ve bize güvendiniz, araçlarınızı teslim ettiniz. Ekibimiz ile sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalara devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR