• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gayda Dekorasyon Avcılar

Adres :

İstanbul Avcılar İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengiz Karaduman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dizanyn1980@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 402 45 13

Whatsapp 2:

0 (545) 659 15 70

Hem yaşam alanlarında hem de çalışma alanlarında iyi bir dekorasyon gerçekleştirilmesi, huzurlu ve ferah bir ortamın elde edilmesini sağlayacaktır. Özellikle evlerde mutfak, salon, oturma odası, çocuk odası ve yatak odası gibi alanlarda dekorasyon dikkat edilmesi gereken ve özen gösterilmesi gereken bir sistemdir. İyi bir dekorasyon için İstanbul'un Avcılar ilçesinde firmamızdan hizmet alarak çok daha profesyonel bir sonuç elde edebilirsiniz.

Firmamız Gayda Dekorasyon olarak yıllardır gerçekleştirdiği her dekorasyon işlemi sayesindeİstanbul yapı inşaatsektöründe ne kadar profesyonel bir yapıya sahip olduğunu ispatlamaktadır. Özellikle günümüzde kadar birçok işletme firmamızdan hizmet alarak değişim sağlayan dekorasyonlar elde etmiştir. Bu hizmetler oteller, restoranlar, mağazalar veya galeriler gibi birçok farklı noktada gerçekleştirilmiştir.

Bilhassa ev dekorasyonu konusunda çok profesyonel bir yapıya sahip olan Gayda Dekorasyon olarak kuruluşumuzdan bu yana ilkeli hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyeti sağlamayı ilk noktada tutuyoruz. Sektörde öncü ve yenilikçi bir yapıya sahip olmamız, ekip çalışmasına yüksek özen göstermemiz ve istikrarlı çalışmalarımız sayesinde her müşterimiz için en doğru sonucu sağlıyoruz.

Firmamız yıllar önce başlatmış olduğu bu kaliteli hizmetlerde inisiyatif almaktan hiçbir zaman korkmadan, müşteri memnuniyeti ile dekorasyon sağlamaktadır. Örneğin, mutfaklarda gerçekleştirilen dekorasyon işlemleri sayesinde yeni bir yapının elde edilmesi ve daha keyifli ortamların ortaya çıkarılması mümkün olmaktadır. Ayrıca tüm bu hizmetleri ekonomik planlar ve uygun fiyatlar ile alma şansına sahipsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR