• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gaziantep En İyi Psikolog

Adres :

9 Nolu Cadde ( Ncr Hastanesi Arkası- Anatolian Otel Bitişiği) Gümüş Burun İş Merkezi 5.kat No: 37 Şehitkamil Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhittin Dar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muhittindar@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 396 69 41

Gaziantep Psikoloji

Psikolojik Danışman&Psikoterapist

Şanlıurfa Birecik doğumlu olan Muhittin Dar ilköğretim ve lise yıllarını Birecik’te tamamladı. 2008 yılından bu yana Gaziantep ilinde ikamet etmektedir.
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olduktan sonra Aile Danışmanlığı alanında yüksek lisansa başladı ve şu an Aile Yılmazlığı, Aile İşlevselliği konularında çalışmalar yapmaktadır. Yüksek seviyede dil ve psikoloji eğitimlerine başladı. Adalet bakanlığında pedagog, özel şirketlerde ise psikolog pozisyonlarında stajlarını tamamladı. Ayrıca bağımlılık merkezinde bağımlı çocuklar ve aileleriyle görüşerek deneyimini arttırdı.Gaziantep'te yetim çocuklar ve ailelere yönelik bir çok seminerde ve faaliyetlerde önemli görevler üstlenmştir.2016 yılında Kübra Dar ile hayatını birleştirdi. Şu an Gaziantep ili içerisinde kendi özel kurumunda eşi psikolojik danışman Kübra Dar ile birlikte bireysel psikolojik destek vererek çalışmalarını sürdürmektedir.
Tamamladığı Eğitimler
2013 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesinde “Çocuk ve Ergenlerde Depresyon” sempozyumuna katılmıştır.
2014 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesinde “Bağımlılıklar” temalı Psikoloji Gündemine katılmıştır.
2014 yılında “Psikodrama” seminerini tamamlamıştır.
2014 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi tarafından verilen “Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu” ve “Bağımlılıklar” konulu sempozyumlara katıldı.
2015 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi tarafından verilen “Teknoloji Bağımlılığı ve Siber Zorbalık” konulu seminere katıldı
2015 yılında ulusal PDR kongresine katılmıştır.
2015 yılında PDR kongresi “Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi” çalıştayında görev almıştır.
2016 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde “Travmadan İyileşme Sempozyumu”na katılmıştır.
2016 yılında Klinik Psikoloji Enstitüsü onaylı WİSC-R eğitimine katılarak, teorik ve pratik eğitimini ve süpervizyon çalışmalarını başarıyla tamamlamıştır.
2016 Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu tarafından verilen 14 saatlik “Panik atak, Agorafobi, Sosyal Kaygı” eğitimlerini başarıyla tamamladı.
2016 Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu tarafından verilen 14 saatlik “Travma Sonrası Stres Hastalığı” eğitimini başarıyla tamamladı.
2016 Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu tarafından verilen 14 saatlik “Obsesif-Kompulsif Hastalık” eğitimini başarıyla tamamladı.
2016 Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu tarafından verilen 14 saatlik “Depresyon” ve “Yaygın Kaygı” Eğitimlerini başarıyla tamamladı.
2016 Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu tarafından verilen 14 saatlik “Klinik Değerlendirme ve Vaka Formülasyonu” eğitimini başarıyla tamamladı.
2016 yılında DABATEM tarafından düzenlenen Bilişsel ve Davranışçı Terapi Eğitimini tamamlayarak "Psikoterapist" ünvanını hak etmiştir.
2017 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi " Psikoloji Gündemi-10" kongresine katılmıştır.
2017 yılında HKU da Bilişsel Davranışçı Terapi başlığı altında "Sosyal Kaygı, Ergenlerde Sınav Kaygısı, Çocuk ve Ergenlerde Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB)" başlıklı sempozyumlarına katılmıştır.
2018 yılında Yar.Doç.Dr Nevin Dölek tarafından verilen 16 saatlik " Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi" Eğitimini başarı ile tamamlamıştır.
2018 yılında " Evlilik Öncesi Eğitim Programı" seminerine katılmıştır.
2018 yılında "İlişki sorunları üzerine" çalıştayına katılmıştır.
2019 yılında Gaziantep/Şahinbey genelinde bağımlılık üzerine geliştirilen projede göreve başlamış ve devam etmektedir.
gaziantep merkez en iyi psikolog,gaziantep merkez psikolojik danışmanlık,gaziantep merkez psikolojik danışmanlık hizmeti,gaziantep merkez online terapi hizmeti,gaziantep merkez ilişki problemleri tedavisi,gaziantep merkez psikolojik test merkezi,gaziantep merkez ergen psikoloji danışmanlığı,gaziantep merkez aile danışmanı,gaziantep merkez aile danışmanlık hizmeti,gaziantep merkez travma sonrası stres bozukluğu,gaziantep merkez psikolojik doktor,gaziantep en iyi psikolog,gaziantep psikolojik danışmanlık,gaziantep psikolojik danışmanlık hizmeti,gaziantep online terapi hizmeti,gaziantep ilişki problemleri tedavisi,gaziantep psikolojik test merkezi,gaziantep ergen psikoloji danışmanlığı,gaziantep aile danışmanı,gaziantep aile danışmanlık hizmeti,gaziantep travma sonrası stres bozukluğu,gaziantep psikolojik doktor,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR