• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gaziantep Takograf

Adres :

Sanayi Mah. 60215 Nolu Cad. No: 26/1 Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kamil Esen

E-Posta Adresi :

kamilesen_27@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 732 02 85

Whatsapp 2:

0 (545) 410 08 14

Whatsapp 3:

0 (531) 576 98 44

Gaziantep Takograf ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Firmamız Gaziantep otomotiv sektöründe hizmet vermektedir. Otomotiv sektöründe araçlar için çeşitli işlemler yapılmaktadır. Bu işlemler arasında son zamanların en çok tercih edileni ise takograf uygulamalarıdır. Takograf bir tür cihazdır. Araçlara montajlanan bu cihaz sayesinde aracın sürat ve mesafe bilgileri kaydedilir. Şehrimizde takograf hizmeti veren firmaların başında yer alarak çalışmaktayız.

Günümüzde ticari araçlar, uzun yol araçları, yük araçları ve herhangi bir şirkete veya kişiye bağlı olan araçlarda takograf kullanılmaktadır. Takograf sayesinde aracın ne kadar süre yolda olduğu ve ne kadar mesafe ilerlediği kaydedilir. Araçlarda kullanılan bu cihaz özel olarak geliştirilmiştir. Teknolojinin sunduğu imkanlarla geliştirilen cihaz, tecrübe sahibi ekip tarafından kurulmalı ve kullanıma sunulmalıdır. Eğer cihazın kurulumunda herhangi bir hata yaşanırsa cihaz verimli bir şekilde kullanılmayacaktır. Bizler ekip olarak bilgi ve birikim sahibi kadromuzla hizmet vermekteyiz. Herhangi bir hatanın yaşanmaması adına özenle, dikkatle ve titizlikle çalışmaktayız.

Sektörün önde gelen ismi olarak araçlara takograf kurulumu yapmaktayız. Aynı zamanda cihazın tamiri, bakımı ve onarımı için de hizmet vermekteyiz. Tam donanımlı firmamızda ihtiyaca yönelik çalışmalarla %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikler ve gelişmeler doğrultusunda kendimizi geliştirmekte, daha iyi çalışmalarla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak adına uygun ve doğru fiyat aralığında hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Sizler de takograf uygulamaları için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR