• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gaziantepli Tatlı Dilim

Adres :

Merkez: Yukarı Yahyalar Mah. İvedik Cad. No: 624/f Yenimahalle Ankara -- Şube: Harbiye Mah. Dikmen Cad. No: 196/a Çankaya Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Müslüm Çiftçi

E-Posta Adresi :

ciftcimuslum923@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 510 85 34

Whatsapp 2:

0 (530) 300 15 79

Ankara pasta ve pastane sektöründe hizmet veren Gaziantepli Tatlı Dilim, birmilyonnokta.com üyesidir. Şerbetli tatlıların başında yer alan baklava, dünya genelinde tanınan bir lezzet haline gelmiştir. Ankara’da orijinal baklava lezzetini arayanlar ise pastanemizi güvenle tercih edebilir. Pastanemizde orijinal baklava lezzeti müşteriye sunulmaktadır.

Baklavanın yapım aşamasında kullanılan malzemelerin taze, kaliteli ve lezzetli olması gerekir. Eğer malzemeler taze ve kaliteli olmazsa hazırlanan baklavanın lezzeti de yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda baklava yapımında kullanılan malzemeler kadar malzemelerden ne kadar kullanıldığı, baklavanın ne kadar fırında kaldığı da önemlidir. Baklava ustalarımızın hazırladığı baklavalar cevizli ve fıstıklı olarak satışa sunulmaktadır. Pastanemizde hazırlanan birçok lezzet arasında çeşitli şerbetli tatlılar da bulunmaktadır. Soğuk baklava, havuç dilimi, künefe, kadayıf, dondurma gibi tatlıların yanında sütlaç, börek, kurabiye gibi çeşitli lezzetler de yer almaktadır.

Pastanemizde her zaman planlı hareket etmekteyiz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini kaybetmemek için en özel çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin isteği üzerine toplu sipariş almaktayız. Özel gün ve davetler için aldığımız siparişleri vaktinde teslim etmekteyiz. Eğer isterseniz paket servisi hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Ücretsiz paket servisi hizmetimizle bulunduğunuz adrese tatlı veya börek siparişi verebilirsiniz. Bizler hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi geliştirerek daha iyi çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin önerilerini ve isteklerini göz önünde bulundurarak kendimizi geliştiriyoruz. Sizler de pastanemizi güvenle tercih edebilir, verdiğimiz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR