• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gc Diyetline

Adres :

Kükürtlü Mah. 3. Çevik Sok. No: 3 İnce Tuğcu Apt. A Blok Kat 1 Daire 11 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Diyetisyen Canan Bayram - Diyetisyen Gülsüm Yazıcı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 472 19 11

Birmilyonnokta.com üyesi olan GC Diyetline, Bursa danışmanlık sektöründe hizmet vermektedir. Günümüzün en büyük sağlık sorunlarından biri haline gelen sağlıksız beslenme, ilerleyen zamanda çeşitli rahatsızlıklara neden olmaktadır. İnsanlar hazır gıdaları daha çok tercih ederek sağlıklı beslenmeden uzaklaşmaktadır. Doğru beslenme için destek almak isteyenler bizimle iletişime geçebilir. Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz her zaman danışan odaklı hizmet vermektedir.

Günümüz koşullarında diyetisyen desteği almak neredeyse ihtiyaç haline gelmiştir. İnsanlar sağlıklı kilo almakta veya sağlıklı kilo vermekte oldukça zorlanmaktadır. Bunun nedeni ise vücudunu tanımadan beslenme düzenini değiştirmesidir. Bizler doğru danışman hizmeti vermek için öncelikle vücudunuzu yani metabolizmanızı tanımaktayız. Her insanın metabolizması farklıdır. Aynı zamanda insanlar çeşitli rahatsızlıklar taşıyor olabilir. Şeker hastası bireyle tiroid hastası bireyin beslenme düzeni farklıdır. Bizler her bireye uygun beslenme düzenini oluşturarak hizmet vermekteyiz. Sağlıklı, doğru ve etkili beslenme düzeniyle hem ideal kiloya ulaşması sağlıyoruz hem de vücut sağlığını koruyoruz.

Osmangazi üzerinde bulunan merkezimizde randevu üzerine hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Diyetisyen kontrolünde sağlık durumunuzu, neleri tüketip neleri tüketmemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Sağlıklı kilo almak, sağlıklı kilo vermek, ideal kiloyu korumak, dengeli ve düzenli beslenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tecrübe sahibi ekibimiz her zaman hizmetinizde olacaktır. Sektörün güvenilir ismi olarak danışmanlık hizmeti vermeye, danışan güvenini yüksek tutmaya devam edeceğiz.Sizler de danışmanlık merkezimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR