• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gebze Kibaroğlu Vinç

Adres :

- Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Kalkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilgi@kibarogluvinc.com

Whatsapp 1:

0 (531) 631 10 20

Whatsapp 2:

0 (531) 631 10 20

Whatsapp 3:

0 (532) 503 17 25

Yapılacak inşaat ve tadilat ile çeşitli işlemlerde iş makinelerinin kullanımına gerek duyulmaktadır. İşlemlerin en başarılı şekilde yapılması bu şekilde sağlanabilmektedir. Sorunsuz olarak iş makinesi kiralanması ve yapılacak işlemlerin bu şekilde yapılması için firmamız sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktadır. Geniş iş makinesi filosu ile vinç ve forklift kiralama alanında sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktayız.

Ağır yüklerin belirli bir alana konulması ve yükleme ile indirme işlemlerinde gerekli olan vinçlerin kullanılmasında firmamız en başarılı çalışmaları yapmaktadır. İş makinesi gerektiren işlemlerde en başarılı çözümleri sizlere sunarak bu işlemlerin kısa sürede sorunsuz olarak yapılmasını sağlamaktadır. Alanında uzman olan firmamız deneyimli ekibi iş makineleri ile sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Kocaeli vinç ve forkliftkiralama işlemlerinde en başarılı çalışmaları sunan firmamız bu alanda profesyonel çalışmalarını yıllardır sürdürmektedir. Yapılması gereken işlemler için gerekli olan vinçlerin yanında forklift kiralama işlemleri de başarılı şekilde yapılmaktadır. Ağır yüklerin yer değişimi ile indirme ve yükleme işlemlerinde sizlere en başarılı iş makinesi çözümlerini sunabilmekteyiz.

Vinç konusunda gerek duyulan ekipmanlara sahip olan yeni ve sorunsuz şekilde kullanılabilecek vinçleri sizlere sunabilmekteyiz. Gerekli alanlarda sepetli vinçlerin kiralanmasını sağlayarak bu alandaki en başarılı çalışmaları yapabilmekteyiz. Firmamız en başarılı şekilde gerekli çalışmaları sorunsuz olarak yaparak sizlere alanında uzman şekilde hizmet sunmaktadır. Deneyimli ekibimiz yapılacak iş ile alakalı en başarılı planlamayı yapmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR