• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gelibolu Evden Eve Nakliyat

Adres :

Yazıcızade Mahallesi Şehit Hasan Ayçiçek Sokak Sarmaşıklı Sitesi A Blok Çanakkale » Gelibolu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğurcan Özlüdür - Oğuzhan Özlüdür

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ugurcanozludur17@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 596 00 58

Whatsapp 2:

0 (542) 216 17 73

Gelibolu Evden Eve Nakliyat ailesi birmilyonnokta.com adresinde hizmetlerine devam etmektedir. Kaliteli, dürüst ve ahlaklı hizmet anlayışımızla Çanakkale evden eve nakliyat sektöründe büyük bir yer edindik.

Eşyalarınızı sağlam bir şekilde paketleyerek evinizden almakta ve dilediğiniz adrese bırakmaktayız. Bunun yanında tekeriniz çukura düştüğünde, kaza yaptığınızda, aracınız bozulduğunda ya da hasar aldığında sizlere aradığınız güvenilir oto çekici hizmetini de sunmaktan gurur duymaktayız. Firmamız, günün her saati bizlere irtibat numaralarından ulaştığınızda son teknoloji cihazlarla donatılmış araçlarımızı deneyimli uzman çalışma ekibimizle aracınızın bulunduğu konuma getirerek ihtiyaç duyduğunuz oto çekici hizmetini sizlere sunuyor. Geniş hizmet portföyümüzle vinç kiralama, ofis taşıma gibi hizmetleri de sizlere sunmaktayız.

Sektörümüzde en çok tercih edilen nakliye firmalarından biri olmayı başardık. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini çok önemsiyoruz. Bunun için tüm çalışan ekibimizle dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışıyor, sizlere kaliteli bir nakliye hizmetini ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

Vizyonumuz, yaptığımız işlerin kalitesiyle tüm Marmara Bölgesinde taşıma hizmetleri vererek çalışma alanımızın genişlemesi ve firmamızın tüm Türkiye ve yurtdışına hizmet sağlayan büyük bir nakliye firması olmasını sağlamaktır. Misyonumuz, en son teknolojiyle donatılmış araçlarımızla ve sektörde yeterli bilgiye sahip dürüst bir şekilde çalışan personelimizle müşterilerimizin taşımak istediği ürünleri hiçbir zarar görmeden ve hiçbir gecikmeye uğramadan en kısa sürede taşımayı sağlamaktır. Sizlere gönül rahatlığıyla taşınma keyfini yaşatacağımıza firmamız ve çalışanlarımız olarak garanti ediyoruz. Bizlere irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR