• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Genç Star Elektrik Uydu Tv Sistemleri

Adres :

Merdivenköy Mahallesi Lütfiye Sokak Erguvan Apartmanı No: 3-7/a İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Genç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@gencstar.com

Whatsapp 1:

0 (532) 545 73 28

Elektrik elektronik alanında kendini sürekli geliştiren Genç Star Elektrik Uydu TV Sistemleri isimli firmamız birmilyonnokta.com üyelerinden birisidir. Uydu TV sistemlerinin teknik servisliğini yapmakta olan firmamız, ihtiyacınız olan tüm bakımı karşılamak adına çalışmaktadır. Bireysel veya merkezi olduğu fark etmeksizin, her türlü uydu TV yayın sistemlerinin montaj ve satışını yapmaktayız. Aynı şekilde kurulumu yaptıktan sonra tamir, bakım ve onarımından da biz sorumluyuz. Bunun yanında Next ve Nextstar ve her türlü uydu malzemeleri satışımız da bulunmaktadır. Uydu kurulum firmaları arasında en iyilerden biri olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz.

İstanbul elektronik sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, ev ve iş yerlerinizin güvenliği için güvenlik kamerası ve yangın alarm sistemleri kurulumunu da yapmaktadır. Bunun yanı sıra ekstra güvenlik isteyen müşterilerimiz için, görüntülü diyafon sistemi uygulamamız da bulunmaktadır. Alanında uzman personellerimizle, hem bilgisayar hem de televizyonlarınızın her türlü tamir ve bakımını yapabilmekteyiz. Aynı şekilde ikinci el telefon alım satımı da yapmaktayız.

Elektrik arıza servisliği de yapan firmamız, ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda olabilmek için canla başla çalışmaktadır. Her türlü tadilat ve montaj işlemleriniz için yanınızdayız. Her çeşit elektrik malzemesi ihtiyacınızı karşılamak için, elektrik malzemesi satışları da yapmaktayız. Bunun yanında isteğinize bağlı olarak led aydınlatma sistemleri de kurmaktayız. Bina ve bahçelerinizin aydınlatmaları için, alanında uzman elektrik tesisat ustalarımızla, kusursuz bir iş çıkaracağımıza dair bize güvenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR