• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Genç Su Arıtma Sistemleri

Adres :

Yenikent Mah. 668. Sk. No: 8/a Esenyurt / İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mücahit Morkoyun - Murat Al

E-Posta Adresi :

aleynamuhasebe@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 138 22 48

Whatsapp 2:

0 (539) 306 54 90

Uzun yıllar işimizi en iyi şekilde yapmış olmanın verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle sizlere en kaliteli hizmetlerimizi sunmaya devam etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Biliyoruz ki sizlerin memnuniyeti ve mutluluğu bizler için her şeyden daha önemlidir.

Dünyada ve hayatımızda en önemli değerlerden birisi de su dur. Su hayat kaynağıdır. Sağlığımız için her zaman kaliteli su tüketmeliyiz. İdeal bir içme suyu her zaman berrak, kokusuz, yumuşak, zahmetsiz, kaliteli, taze, sağlıklı ve ekonomik olmalıdır. Bedenimizin ihtiyacını karşılayacak olan içme suyu sıradan içme sularının sahip olduğu zararlı maddelerden ve sudaki gözle görülmeyen zararlı canlılardan arındırılmış olmalıdır. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimizin daha sağlıklı bir yaşam sürmeniz için sizlere uluslararası standartlara uygun kaliteli ve ekonomik su arıtma cihazları sunuyoruz. Her türlü ürünümüz garanti kapsamında olup, satış sonrası her türlü teknik destek servisimiz bulunmaktadır.

Kurumsal politikamız olarak kaliteli ürün ve hizmet anlayışında ödün vermiyoruz. Yaşam kalitenizi yükselten ürünlerimize sahip olmak için her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR