• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Geylani Oto Bakım Servisi

Adres :

Yeni Sanayi Sitesi No: 13 Bitlis Bitlis » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Geylani -fuat Geylani

E-Posta Adresi :

omrgyln@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 413 36 13

Whatsapp 2:

0 (544) 413 36 13

Whatsapp 3:

0 (535) 946 17 75

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamızın önceliği, siz değerli müşterilerimize iyi hizmet şartları sunarak, güveninizi kazanmaktır. Amacımıza uygun olarak ilerlediğimiz bu sektörde hem istikrarlı hem de başarılı bir yol izliyoruz. Bunları da kısa sürede başardığımıza inanıyoruz.

Başarımızın en büyük kanıtı ise dört bir yandan, mesafelere aldırış etmeksizin bizi tercih eden, siz değerli müşterilerimizdir. Bitlis Geylani Oto Bakım Servisi olarak, güveninizi kazanmak kadar, o güveni yıllarca sürdürmek de bizim için son derece önemlidir. Çalışma şeklimizi, kullandığımız teknolojiyi ve güler yüzlü çalışanlarımızı gördükten sonra, sizlerin de hiçbir tereddüt içerisinde kalmayacağına eminiz. Sizlere sunduğumuz hizmetin güvenilirliği kadar, kalitesi de bizler için önceliktir.

Araçlarınızı sizlerden emanet aldıktan sonra, sağlığa uygun ve teknolojik alanımızda gerekli tüm bakım ve onarım çalışmalarını yürütüyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek, son sürüm makineleri temin edip sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda çalışanlarımızı da özenle seçip, güvenilir, titiz ve tertipli olmalarına dikkat ediyoruz. Biliyor olmalısınız ki bizim işimizin ilk kuralı, güven. Siz, bizlere emanetinizi bırakıyorsunuz.

Bizler ise bu emanete gerekli hassasiyeti göstermekle yükümlüyüz. Müşterilerimizin memnuniyeti, bu konuda ne kadar başarılı olduğumuzun en büyük göstergesidir. Aklımızda soru işareti kalmasın ve en iyilerle çalışalım diyorsanız, sizleri firmamıza bekliyoruz. Kaliteli hizmet sizin en büyük hakkınız. Her şey siz değerli müşterilerimizin huzuru ve güveni için.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR