• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gimsa Makina Teknik Servisi

Adres :

Devlet Yolu Altı Mevkii İncirlik Sokak Sanayi Sitesi C Blok No: 24/1 Kapı No: 17 ( Tersaneler Bölgesi Marin Çarşısı ) Yalova » Altınova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengiz Uzun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gimsamakina@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 699 28 41

Whatsapp 2:

0 (537) 502 28 41

Yalova’da kurulan Gimsa Makina Teknik Servis olarak artık birmilyonnokta.com internet adresi üzerinden de sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız deneyimli uzman ekibimizle sizlere teknik servis hizmeti sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz geniş müşteri ağımızla sektörümüzde önemli bir firma haline geldik. Karşılaşılabilecek sorunlara uzman bir şekilde çözüm üreten profesyonel ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktayız.

Yalova teknik servis sektöründe uzun yıllardır çalışan yetkin personel kadromuzla yaptığımız başarılı çalışmalarımızla sektörün en başarılı firmalarından birisi durumuna geldik. Çalışanlarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak kısa sürede istedikleri hizmete ulaşmalarını sağlamaktadır.

Hedefimiz, sektördeki başarımızın devamını sağlayarak diğer firmalara örnek olmaktır. Başarılarımızın devamı için teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimizden gelebilecek yenilikçi taleplere en güzel şekilde cevap vermeyi hedefliyoruz.

Elektronik eşya, kaynak makinası gibi ürünlerin tamir ve bakım hizmetlerini en kısa sürede ve en iyi şekilde yaparak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ekibimiz makine tamir ve bakımı konusunda deneyimli ve birikimli uzmanlardan oluşuyor. Arızalanan elektronik eşyalarınız, profesyonel çalışanlarımız tarafından kısa sürede tamir edilerek sizlere ulaştırılmaktadır.

Elektronik eşya ve kaynak makinesi satışı noktasında da sizlere hizmet sunmaktayız. Satış sonrası oluşan ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak adına yetkili çalışanlarımızla size destek olmaktayız. Firmamız kalite güvencesiyle sizlere hizmet sunmaktadır. Tüm servis hizmetlerimizi bütçenize uygun fiyatlarla sağlamaktayız. Sizlere güvenilir hizmet sağlamayı ve müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR