• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gnç Yapı

Adres :

Adnan Menderes Mahallesi Mimar Sinan Caddesi Osmangazi / Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Balık

E-Posta Adresi :

umitbalik16@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 876 45 28

Whatsapp 2:

0 (536) 876 45 28

Yaşam alanlarının estetiğini ve konforunu arttırmak amacıyla yola çıkan Gnç Yapı firmamız Bursa Osmangazi’de uzun yıllardır çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Firma olarak her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyor, çağa ayak uyduran çözümler üretiyoruz. Ardımızda bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri profiliyle doğru işleri yaptığımızı görmenin haklı gururunu yaşıyor, bunu kendimiz için bir motivasyon unsuru kabul ederek hep daha iyiyi ve daha kaliteliyi hayat geçiriyoruz.

Bursa iç dekorasyon alanında müşteri memnuniyeti, kaliteli uygulamalar, profesyonel kadro, yenilikçi çözümleri doğruluk, dürüstlük ve uygun fiyat avantajı ilkelerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda müşterilerimizi firmamızın en büyük paydaşı kabul ediyor, sizlerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip en doğru çözümleri üretmek için çabalıyoruz. Kaliteyi hiçbir zaman göz ardı etmeyerek uygulamalarımızda her zaman birinci sınıf malzeme kullanıyor, bunu üst düzey işçilik ile birleştiriyoruz. Uzun yıllar ilk günkü formunu koruyan uygulamaları hayata geçirerek müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz.

Firma olarak her birisi çekirdekten yetişme, alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli bir kadroya sahibiz. Personellerimizin her biri işini büyük bir heyecan ve özveriyle yaparken kendilerini geliştirmeyi, güncel kalabilmeyi de ihmal etmiyorlar. Bu kapsamda özellikle teknolojideki yenilikleri çok yakından takip ediyoruz. En son makineleri, ürünleri ve aksesuarları kısa sürede sistemimiz içinde hayata geçiriyor, adeta geleceğin yaşam alanlarını bölgemizde inşa ederek ekonomik özümler üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR