• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökay Vinç Demir Çelik

Adres :

Yenidoğan Mahallesi Erciyes Sokak Rami Emintaş Sanayi Sitesi No: 1-3e İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Kaygusuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 562 75 65

Whatsapp 2:

0 (507) 978 67 31

Yapı ve inşaat sektörünün en önde gelen güvenilir firması Gökay Vinç Demir Çelik olarak bizlerde birmilyonnokta.com sitesi üyesiyiz. Ağır iş gücü gerektiren İstanbul metal sektöründe verdiğimiz yüksek kalite standartlarından asla şaşmadan ilerlemeye devam etmekteyiz. Gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı pazarın aranan ismi olarak; yolumuza sıkı sıkıya bağlı ve dinamik bir şekilde adımızı kazıdığımız sektörde, siz değerli müşterilerimiz için oldukça kaliteli fırsatları sunmaktayız.

Gökay Vinç Demir Çelik olarak markalaşmış firmamızda ürünlerimizin imalatını uluslar arası standartlar ile gerçekleştirmekteyiz. Sıcak veya soğuk iş takım çeliklerinin imalatını tesisimizde gerçekleştirerek siz inşaat tedarikçilerine sunmaktayız. Bunların yanı sıra ise plastik takım çeliği, cıva çeliği, sermentasyon ve otomat çeliği gibi çok çeşitli alanlarda üretim ve imalat yaparak yurtiçi gelir ve canlılık kazandırmaktayız.

Gökay Vinç Demir Çelik Hiç bir zaman etik ve kararlı ilkelerinden vazgeçmeden sadece kaliteli ve güvenli inşaat malzemelerinin satış ve imalatını gerçekleştirerek ilerlemekten kaçınmaz. Firmamız aynı zamanda ıslah çelikleri ve çok daha fazlasının da satışını ileri ve son teknoloji ile hareket eden tesisimizde gerçekleştirmektedir.

Bizlere her an ulaşarak çalışmalarımızdan haberdar olabilir, sipariş verebilir ve bilgi alabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ile siz değerli müşterilerimizi de yanımızda görmeyi dileriz. Gökay Vinç Demir Çelik firmamız ilk gün olduğu gibi bugün de ödün vermediği marka itibarını koruyarak müşterileri ile buluşmayı amaçlar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR