• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökçe Çetin Beauty Art Studio

Adres :

No: 66/a Onikişubat Kahramanmaraş Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökçe Çetin

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 829 12 17

Gökçe Çetin Beauty Art Studio olarak;Kahramanmaraş Onikişubat lazer epilasyon salonu,Kahramanmaraş Onikişubat lazer epilasyon fiyatları,Kahramanmaraş Onikişubat lazer epilasyon işlemleri,Kahramanmaraş Onikişubat bayan kuaför salonu,Kahramanmaraş Onikişubat manikür pedikür salonu,Kahramanmaraş Onikişubat 3d kıl tekniği ile kaş uygulaması,Kahramanmaraş Onikişubat kalıcı eyeliner uygulaması,Kahramanmaraş Onikişubat kalıcı dipliner uygulaması,Kahramanmaraş Onikişubat protez tırnak uygulaması,Kahramanmaraş Onikişubat kirpik lifting uygulaması,vb lanad hizmet vermekteyiz.

Kahramanmaraş güzellik merkezi ,lazer epilasyonsektöründe alanında uzman ekibimizle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Aldığımız eğitimler ve kazandığımız tecrübeler doğrultusunda sizlere profesyonel hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak tamamlıyoruz. Müşterilerimizin sağlığını ön planda tutarak hareket ediyoruz. Sağlığa zararlı uygulamalara firmamızda yer vermiyoruz. Kaliteli ürün kullanımı ile güvenilir çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Alanında başarılı bir firma olarak sizler için birçok uygulama yapıyoruz.lazer epilasyon,manikür-pedikür,kaş dizayn,dermapen,dipliner,eyeliner ,kalıcı oje,kirpik lifting,sir ağdafirmamız tarafından sizlere sunulan hizmetler arasındadır. Tüm bu çalışmalarımız alanında profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Ekibimiz, yüksek kaliteye sahip ürün kullanımı ile çalışmalar yapıyor. Aynı zamanda medikal el ve ayak bakımı, tırnak bakımı da yapıyoruz. Bu sayede sizlere daha sağlıklı ve daha bakımlı bir yaşam sunuyoruz. Profesyonel cilt bakımı işlemlerimiz sonrasında cildinizdeki lekeler gidecek, cildiniz daha canlı ve doğal görünüme kavuşacak. Bu ve daha fazlasıGökçe Çetin Beauty Art Studioile sizlere sunuluyor.

Biz, kendimizi geliştirerek bugünlere kadar geldik. Bugünden sonra da kendimizi geliştirerek sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam edeceğiz. Yeni yöntemler ile güzelliğinize güzellik katmaya ve sizleri daha sağlıklı bir hayata kavuşturmaya devam edeceğiz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, neşeli, disiplinli ve saygılı kişiliğe sahip ekibimiz hizmetinizde olmaya devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR