• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökerler Otomotiv

Adres :

Ostim Alınteri Bulvarı No: 138 Yenimahalle / Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Göker

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bgoker64@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 213 69 29

Whatsapp 2:

0 (534) 213 69 29

Gökerler lastik 1990 yılından günümüze lastik satış servis ve montaj faliyetleri yapmakta olan firmadır 2003 yılında Lassa Bridgestone bayiliği alan Gökerler lastik mutlu akü bayiliği yanı sıra inci akü halk akü satışı yapan yetkili bayidir firmamızı bu günlere getiren en önemli etken güven ve memnuniyettir

Ankara’nın yollarında imzamız olduğunu söyleyerek başlayalım. Gerçekçiyiz, abartmıyoruz çünkü işimizi ciddiye alıyoruz. Gökerler Otomotiv olarak arabanızda lastikle ilgili her türlü sorunu çözmek için görevlendirildik. İşini arabanın dilini konuşarak yapan ekibimiz ve acil lastik yol yardım ekibimiz ile sizlere hizmet vermeyi ilke edindik.

Birçok hizmeti bir arada veren firmamız müşterilerinin beklentilerini karşılamayı prensip olarak görür. Bu hizmetler arasında yaz-kış lastikleri değişim ve satışları bulunmaktadır. Mevsim geçişlerinde arabanızın konfor ve güvenliği için tercih ettiğimiz lastiklerimizle yola çıkabilmektesiniz. Bir diğer özelliğimiz ise lastik tamiri ve çıkma lastik satışlarımız. Amaçladığımız, arabanızın kaliteden ödün vermemesi ve cebinize fayda sağlaması.

Lastik değiştirmekle ilgili nazik ve pratik davranıyoruz. Sizlerin Ankara oto lastik ve jant sektöründe bizi öncü görmenizi önemsiyoruz. Arabanıza verdiğiniz değeri bizde fark ediyor ve aynı duyarlılığı gösteriyoruz. Avantajları araç sahibimizle paylaştığımız için içimiz çok rahat. Her zaman güvenle, doğru yolda doğru lastikleri sizler için bulunduruyoruz.

Lastikler arabaların ayaklarıdır. Daha güvenli yol için, daha güvenilir ayakları sizlerle buluşturuyoruz. Kolayca ulaşabileceğiniz, kolay güvenebileceğiniz, hızını fark edeceğiniz firmamız hizmetinizdedir. Konforu ayrı bir yerde tutuyor bunun için daha dikkatli çalışıyoruz.

Doğru bilgi bizim için büyük önem taşır. Bu sebeple doğru yönlendirilen her araç sahibinin mutluluğunu kaydetmekteyiz. Bizi sizinle bir araya getirenin, araçlarınızın hep mutlu mevsim değişimleri olmasını temenni ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR