• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökhan Doğan Zeytinyağ Fabrikası (fabbeach Club)

Adres :

Narlı Mah.altınoluk Edremit 10870 Edremit Balıkesir Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Doğan

E-Posta Adresi :

fabbeachclub@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 558 23 95

Whatsapp 2:

0 (532) 558 23 95

Zeytin, dünyanın en eski ve en faydalı meyvelerinden biri olarak özellikle zeytinyağı sayesinde insan vücudunda çok büyük faydalar sağlamaktadır. Türk mutfağı için de en önemli gıda malzemelerinden birini oluşturan zeytinyağı, kahvaltılık ürünler, salata, yemekler, sebze ve et gibi istenilen her tarif için kullanılmaktadır. Ülkemizde zeytinyağı üretimi ise genellikle Batı bölgemizde yani Ege Bölgesi'nde çok kaliteli şekilde gerçekleştirilmektedir. Örneğin, Balıkesir Edremit ilçesinde hizmet vermekte olan Gökhan Doğan Zeytinyağ Fabrikası (fabbeach Club) sayesinde en doğal ve en lezzetli zeytinyağlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gökhan Doğan Zeytinyağ Fabrikası (fabbeach Club) firması olarak Balıkesir yeme içme ve eğlence sektöründe hem zeytinyağı üretimi ve sunumu hem de club işletmemiz bile önemli bir işletme sağlıyoruz. İşletme yapımız içerisinde ürün satışı gerçekleştirilmesi ve bir yanda da sahil kulübümüz sayesinde eğlence sektörüne hizmet verilmesi için her iki noktada da profesyonel yapı doğru personeller ve doğru sistemler ile hizmet veriyoruz. Bu sayede müşterilerimiz aradıkları her şeyi işletmemizde bulmak imkanı ile birlikte güzel bir yemek, iyi bir eğlence, sağlıklı ürünler ve nezih bir mekan bulma şansına sahiptir.

Firmamız nitelikli hizmetler sunulması için özellikle eksiksiz bir hizmet standardı ile müşterilerimize saygı ve sevgi çerçevesinde hizmet vermektedir. Bu nedenle çalışanlarımız özenli bir şekilde seçilmek ile birlikte karşılıklı iletişim konusunda ve güven konusunda da müşteri memnuniyetine çok yüksek özen göstererek uygun fiyat ile kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR