• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökhan Sevim Hair Studio

Adres :

Barış Mah. İzmir Cad. No: 30 Dükkan 496 Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Sevim

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gokhansevim1004@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 847 71 47

Whatsapp 2:

0 (531) 847 71 47

Saç tasarımı konusunda sizlere hizmet sunmakta olan firmamız en başarılı ve kaliteli hizmetleri sizlere sunmaktadır. Saçlarınızın en güzel şekilde istediğiniz hale getirilmesi ve bakımının yapılarak sağlıklı olması tarafımızdan sağlanmaktadır. Konusunda uzman olan ekibimiz ile birlikte sizlere saçlarınız için profesyonel bir hizmet sunmaktayız. İstediğiniz saç stilinin ve tasarımının en güzel şekilde uygulanması tarafımızdan sağlanmaktadır.

Alanında uzman olan salonumuz sizlere güzelliğinizi ön plana çıkartmanız için hizmet sunmaktadır. Saçlarınız ile sizlere yepyeni bir hava katarak çok daha güzel görünmenizi sağlamaktayız. Alışılmış saç stilleri dışında oldukça güzel saç tasarımları tarafımızdan yapılmaktadır. Günümüzün en trend saç stillerini sizlere başarılı şekilde uygulamaktayız.

İstanbul kuaför ve saç tasarımı alanında sizlere hizmet sunan salonumuzda kaynak ve mikro saç kaynak uygulamaları yapılmaktadır. Saçlarınızın en doğal şekilde kısa zamanda uzun ve çok güzel bir tasarıma sahip olması yapacağımız özel uygulamalar ile mümkün olabilmektedir. Bu alanda en başarılı çalışmaları yapmakta olan salonumuz sizlere başarılı bir şekilde hizmetler sunmaktadır.

Her zaman sizlerin güzelliği, sağlığı ve memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Oldukça başarılı saç tasarımları ve çalışmalar yaparak sizlerden yoğun ilgi görmekte ve övgüler almaktayız. Sürekli geliştirdiğimiz çalışmalarımız ile sizlere çok daha kaliteli hizmetler sunmaktayız. Alanımızda birçok yeniliği uygulayarak sizlere her zamankinden çok daha başarılı çalışmalar yapmakta ve hizmetler sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR