• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökkuşağı Havuz Hamam Spor Salonu

Adres :

Bağcılar Mahallesi Evrim Alataş Caddesi Gökkuşağı Villaları Gökkuşağı Spor Kompleksi Diyarbakır » Bağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Polat

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 602 21 27

Whatsapp 2:

0 (542) 210 39 38

Donanımlı, kaliteli ve şık spor salonu ve alanında uzman çalışanları ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Gökkuşağı Havuz Hamam Spor Salonu birmilyonnokta.com sitesinin başarılı üyeleri arasında yer almaktadır.

Diyarbakır spor alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübeler ile firmamız sizler için bay bayan Türk hamamı hizmeti, çocuk yüzme kursu hizmeti, bay bayan spor salonu hizmeti ve sauna hizmeti gibi birçok hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır.

Salonumuzun temizliğine özenle dikkat ederek hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla faydalanmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Beklentilerine uygun şekilde hizmet vererek hizmetlerimizden mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz.

Çocuklar için yüzme eğitimi veriyoruz. Yüzerken hiçbir sorun yaşamamanız için gerekli olan tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Güvenliğinizi her zaman ön planda tutarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutarak sizlere her açıdan destek oluyoruz. Yıl içerisinde sürekli kampanyalar yaparak da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Fiyatlarımız ile ilgili daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir, WhatsApp hatlarımıza mesaj atabilir veya e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz. Kıymetli vaktinizi çalmadan en kısa süre içinde dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR